burun kaldırıcı ve şekillendirici aparat

calimeros_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
216
1
42
merhaba. marka ismi vermeyim "n... u." adlı bir aparat var. burundaki şekilsizliği düzeltip düşük burnu kaldırıyormuş.ameliyat derdinden kurtarıyormuş. üstelik fiyatı 80 tl bile değil. bilgisi olan deneyen var mı? internetteki yorumlar tek ağızdan çıkmış gibi geldi. inansam ancak burdaki arkdaşlara inanabilirim sanırım .

bunu ben de gördüm.yabancı bi markaydı ama bana da pek güvenilir gelmedi.kullananı da görmedim.kimse cevap yazmadığına göre burda da kullanan yok :44:

merhaba. marka ismi vermeyim "n... u." adlı bir aparat var. burundaki şekilsizliği düzeltip düşük burnu kaldırıyormuş.ameliyat derdinden kurtarıyormuş. üstelik fiyatı 80 tl bile değil. bilgisi olan deneyen var mı? internetteki yorumlar tek ağızdan çıkmış gibi geldi. inansam ancak burdaki arkdaşlara inanabilirim sanırım .

yok cnm tamamen aldatmaca.bende bir ara baktım.ama olumsuz şeyleride gördüm.madal gibi diyenler çok fazla.al mandalı tak

kesinlikle saçma bir aparat inanmayın ameliyat hariç hiçbişey burnu değiştirmez. ben aparatın mantığından kelebek tokayı aldım iki tarafına da iz yapmasın diye pamuk koydum burnuma taktım :)) 20 dk faln bekledim çıkarınca ilk bikaç dk küçük, daha dar görünüyo sonra eskiye dönüyo olay bu malesef

xxxxxxxxxxNose Up Burun Küçültme Burun Kaldırma arkadaşlar bazı yerlerde tam açıklaması var bende sipariş vericem sonuçlarını yazarım

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanmıstım tamamen uydurmaca.hic bir ise yaramiyo.zaten cok acıtiyo. Burnum hala ayni. 3 ay kullanmistim halbu ki.sonra cöpe attim 45 tl ye almistim 3 sene önce..

bende vardi o aparatlardan, hicbir ise yaramiyor, ve 10 dakika bile dayanamiyordum oyle cok baski yapiyordu ki burnuma, ah ne cekmisim su burnumdan haha

X