Burun estetik fiyatları !

arakadaşalr fiyatlar hastaneye şehire doktora bağlı olarak değişiyor... sanırım en uçuk fiyatlar istanbulda

arkadaşlar imkanınız varsa yakup avşara olun derim kesinlikle... biliyorum çok pahalı ama adam gerçekten işin piri olmuş artık. çok yakın arkadaşlarım yaptırdılar burnunu,delirdim görünce. birini ameliyatın hemen ertesi gün gördüm,inanmadım bigün önce ameliyat olduğuna,ne yüzünde morluk,ne şişlik,ne burnunda tampon hiçbişey yoktu... diğer arkadaşlarımda iki gün sonra en geç işlerinin başına dönmüşlerdi. bana gelince o kadar parayı ben veremiyorum ama ne yalan söliyim arabamı bile satmayı düşünmedim diil... şimdi kasım gibi albülkadir beye ameliyat olmayı düşünüyorum. onunla ilgili de inanılmaz yorumlar duydum, hakkımda hayırlısı artık...:))

albülkadir bey kim acaba , hangi hastanede çalışıyor?

kızlar bende istiorum varmı tavsiye edebileceğiniz makul fiyata aeliyat yapan bir dr ?

Bende gelecek sene yaptırıcam hayırlısıyla doktorumu buldum bile:)

slm aydayli benim ilk ameliyatim iyi gecmedi memnun degilim hem sekil olarak hemde nefes olurak onun icin 2ci ameliyati dusunuyorum ama simdi cok titiz davariniyorum arastiriyorum benim bir sey cok dikkatimi cekti kadinkulunde doktor emre ilhani cok ovuyorlar belmiyorum reklam amaclli yapanlarda olabilir bende seneye olmak istiyorum senin buldugun doktor kim nasil karar aldin ondan seni nasil etkileti anlatirsan cok sevinirim birde kendim yurt disinda kaldigim icin randuvelere gidemiyorum oda bir ayri konu yurt disindan turkiyeye gelip yapanlardanda yorum larinizi bekliyorum tercubeleriniz.

mesela barış cakır bır tv programında burun estetigi için 3500 dedi ama ben mail yoluyla ucret sordugumda 6000 den bahsetti ne alakl anlamıyorum ama serdar ceylana yaptıran arkadaslar varmı acep bana msj yazabilirmi amlıyat olmayı istiyorum devlette serdar ceylan var oda olabilir sadece basarılı bı doktor arıyorum yardım..... kış gelmeden ameliyat olmak istiyorum ama dahha karar veremedim ne yapacagımı

4000 tl mehmet ketene ankarada kendi kliniğinde yapıyor

cnm o eski banttan yayın olabilir.ben barış çakıra 5500 tl ye olmuştum 5 ay önce.

izmir ekolde cem karas 2,00-2,500 arası fiyatlarda yapıyo arkadaşlar.. ameliyat sonrası ilaç 30tl ye okyanus suyu aldım 4kere onun dışında ağrı kesici alıyosunuz. 4. aydan sonra ki kontrollerde de muayene ücreti 6tl. bu söylediklerimin hepsi güncel fiyatlar.

Son düzenleme:
amelıyatın nasıl memnun kaldınmı? ve acaba istanbulda muayenehanesi yokmu ?

amelıyatın nasıl memnun kaldınmı? ve acaba istanbulda muayenehanesi yokmu ?

şuan 5,aya girmek üzerim canım bazı korkularım var onun için tam bişe diyemiyorum bide bu esnetik işi biraz şans herkesin aynı olmuyo. ama genel anlamda doğal bi burun oldu. malesef istanbulda yok die biliyorum çünkü burda özel bi hastanede çalışıyo. resimlerimi görmek istersen ekleyip bakabilirsin canım bi iki resim koydum.

Son düzenleme:
batmanda .hastalarının hepsi çok memnun.tabiki bende.fiyattan bahsedelim.
batman medikalpark hastanesinde yapılıyor ameliyatlar ve 1300 lira fiyat.

acaba esenler yada bagcılar yada bakırkoy yada bahcelievlerde uygun fıyata basarılı bi doktor tavsıye edebilecek biri varmı acaba offff ne zormuş basarılı bi doktor bulmak bogaziçi yıp merkezi beşiktaştaymış orda veli aslan var ama ben beşiktaşa daha önce hiç gitmedim napcam ya yolu bılmom:97:

6000 tl mi ? ya bunlarda ismi duyuldukça abartıolar... barış çakır da naci çelik te yakup avşarda çok fazla abarrtılar bu işi. durumu olmyanlar yada parası yetmıyenler bir çırpıda 6000 tl bulmazsa burnunu yaptıramazmı yani çok saçma... iyi arastırın arkadaslar... nice doktorlarmız var... 2000,3000 tl ye olupta bi burunla bütün özgüveni yerine gelen arkadaslarımı biliorum.... yakup avşar 12000 e yapıomuş.... şaka gibiler ya. üzgünüm yakup avşar, çok doktor gördüm senden çok daha güzel burunlar yapıp hakkı yeticek kadar para alan... bin kere şu dünyaya gelsemm çok çok zengim olsam yinede sana ameliyat olmam. gıcık kapıyorum kendnii büyütnlerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…