Burun estetik fiyatları !

acaba hangi doktor oldugu da yazılsa daha hoş olmaz mı
araştırma yapanlar açısından çok güzel olurdu

arkadaşım 1 bçuk milyara yaptırdı ameliyatını fatihte ceylan poliklnge ve inanılmaz güzel oldu burnu fotosunu koyuorm ama göreblir misin burdan bılmıorm

Son düzenleyen: Moderatör:
bende burun ucu estetiğ olmak istiyorum ama hem korkuyorum nasıl olur canım yanarmı bir sürü soru var kafamda yardımcı olurmusunuz banadabilmiyorumkismile

canım forumda herkes korkmayın canınız yanmıyor narkoz alıyorsunuz uyuyo olrsunuz diyor ama oyle deil benim arkadasım da genel anesteziyle amaeliyat oldu ama operasyon sırasında bile burnunun kırıldgıını hissetmş ve cok agrı çekmş ayrıca çıktgında daha cok agrı çekti yaklaşık 2 hafta hemde yani burada benim tek ricam insanlara dogru bilgi verilmesidir... ben de ameliyat olacaktım formu okuyunca cesaretlenmiştim ama malesf ole deil işte....

Süreyya Şeneldir 10000, Serdar Eren 12000, Onur Erol 12000 civarı üçü de çok iyi doktor ama sizce hangisi?

arkadaşlar pahalılıkla güzel burun birbirine eşit deildir.... yakup avşar da cok pahalıya yapıor ama her yaptıgı burun mukemmel olmuorm kankam ceylan poliklnkte 1 .5 milyra oldu amelytını ve su an ece erkenin ikizi yani ki burnu cok byüktü tek bir amelytta bu sonucu aldı

canım ben de onur erolu düşünüorm ameliyatta agrı hissettn mi ve acık mıydı amelytn morarma oldu mu

oyle demeyın korkuyorm ya .pskolojık bısey herhalde boyle korkunca sankı amelyat olmus gibi agrı baslıyo bende.olunca nasıl olurum bılmıyorum:44:

Son düzenleme:

herkes yaşadığını paylaşıyor burda evet bende ameliyat oldum ve hiç ağrı sızı yaşamadım demekki doktorumun eli hafifmiş allah öyle doktorlarla karşılaştırsın ameliyattada uyudum uyandım ameliyat bitmişti hiç bişeyde hissetmedim

bende hiç agır yaşamadım.. şişilkler ve morluklar haricinde bi sıkıntım olmadı ve ben 3 sene oldu ama yeni olan bir arkadaşım burundan 3.500 oldu bende 3 sene önce 2.500 olmuştum ki o zaman için fiyatlar daha pahalıydı..şimdi daha uygun benim doktorumda zühtü demir ..

taksitle ameliyat yapan doktor yok mu ya birazını önden versek kalanı takside bağlasa fln :) çok pahaLı e tabi onlar da kendince haklı başka bir insan çıkarıyorlar ortaya peeeeeeeeeeh

ben geçen yıl ankara tıpta oldum 2000tl ye çok fazla para vermeyin.önce araştırın derim size...

herkes çok beğeniyor ama bana göre biraz düşük gibi ucu salı günü doktorumla görüştüm.oda biraz düşük olduğunu söyledi hafif bir kalkıklık verirsek daha güzel olACAKTIR DEDİ.BEN KARARSIZIM ÇÜNKÜherkes çoook beğeniyor...

trabzonda ömer ambarcıoğluna yaptırmayı düşünüyordum bende 2000 demişti, aranızda ömer beye ameliyat olan başka kimler var?? ben birkaç hastasını gördüm konuştum çok memnundular ama şimdi imkanım olsa emre beye olmak isterdim heralde.. istanbula gitmek mesele benim için kalıcak yer falan zor olur

ızmırde cok gusel amelıyat yapıolar dıolar fıyatlarda ortalama 3500 bnce ızmır derım

bir mucize olsun basarılı doktorlar 1 ay kampanya yapıyoruz estetik fiyatlarını yarıya indirdik desin ne güzel olurdu peeeeeeeeh

benim bir arkadaşımda yaptırdı geçen yıl 2500tl verdi özel hastaneydi

İzmir mi.. kız ben Rizedeyim burdan kalkıp istanbula gidemiyorum ameliyat için sen bana İzmir diyorsun :)) uzak yerler çok zor geliyor geliyor bana valla bilemiyorum karar vermek ne zor iş yaa bir kere olsun düzgün olsun uğraştırmasın istiyorum tabi ama oralara gelmek de bana zor geliyor.. işim şansa kaldı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…