Burun estetiği yapan arkadaşlar fotoğraflara bakabilir mi?

cglavci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2023
45
10
28
Arkadaşlar merhaba. Ameliyat olalı 22 gün oldu 2 gün önce bandajlarım da çıktı ama burun köküm(alınla birleşen yeri) ve burun sırtı bana çok kalın ve geniş geldi bir de kontür uygulanmış gibi garip bir görüntü var. Burun ucum da kalın,düşük,orantısız ve doktor bunun ödemden kaynaklı olduğunu söyledi. Ama doktorlar bence biraz geçiştiriyorlar bilemiyorum tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi

Eklentiler

• IMG_20230821_130926.jpg
    IMG_20230821_130926.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 901
  • IMG_20230821_130828.jpg
    IMG_20230821_130828.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 889
  • IMG_20230821_130733.jpg
    IMG_20230821_130733.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 901
Son düzenleme:
22 gün çok erken ya yorum yapmak için ödemler indiğinde o kaba görüntü gidecektir kavis verdi mi bilemiyorum ama kavis istediyseniz o olmaz. Ödemler inince kabalığı gidip düzgün görünür

22 gün çok erken ya yorum yapmak için ödemler indiğinde o kaba görüntü gidecektir kavis verdi mi bilemiyorum ama kavis istediyseniz o olmaz. Ödemler inince kabalığı gidip düzgün görünür
Kavis istemedim düz ve doğal bi burun istedim ama gözüme çok batıyor bu hali. İnecek mi diyosunuz yani

Biraz erken yorum yapmak için 6ila8 ay sabır edin biraz daha oturur burnunuz. Oturma işi biraz farklı birsey ödem inme defil sadece yüzle bütünleşme gibi düşünün her yönüyle

Şu an çok ödemlidir.Hatta bantlar yeni çıktığı için biraz daha şişebilir.6 ay sonunda epeyce rahatlarsınız.Çok ince zarif bir burun olmaz ama böyle de kalmaz.
Doğal burunların en büyük handikapı bu.Bende de biraz hayal kırıklığı yaratmıştı.Hala istediğim zariflikte değil ama çok daha iyi 😌

Biraz erken yorum yapmak için 6ila8 ay sabır edin biraz daha oturur burnunuz. Oturma işi biraz farklı birsey ödem inme defil sadece yüzle bütünleşme gibi düşünün her yönüyle
Kontür yapılmış gibi duruyor ya o görüntü gidecek mi peki

Şu an çok ödemlidir.Hatta bantlar yeni çıktığı için biraz daha şişebilir.6 ay sonunda epeyce rahatlarsınız.Çok ince zarif bir burun olmaz ama böyle de kalmaz.
Doğal burunların en büyük handikapı bu.Bende de biraz hayal kırıklığı yaratmıştı.Hala istediğim zariflikte değil ama çok daha iyi 😌
Ne kadar süre geçti operasyon üzerinden? Bir de o kontür gibi görüntü var ya hani geniş gösteriyor burnu, bu geçecek mi

Ne kadar süre geçti operasyon üzerinden? Bir de o kontür gibi görüntü var ya hani geniş gösteriyor burnu, bu geçecek mi
Kontür gibi derken neyi kastettiğinizi anlayamadım ama ön görünüm mutlaka değişecektir.Ben iki ameliyat oldum.İlki 6.aydan sonra incelmeye başlayıp bir yıl sonra son halini aldı.İkinci çok şişip o kadar iyi iyileşmedi.İki yıl olacak ama hala şişlikler var.Sabırla beklemek en iyisi .

Kontür gibi derken neyi kastettiğinizi anlayamadım ama ön görünüm mutlaka değişecektir.Ben iki ameliyat oldum.İlki 6.aydan sonra incelmeye başlayıp bir yıl sonra son halini aldı.İkinci çok şişip o kadar iyi iyileşmedi.İki yıl olacak ama hala şişlikler var.Sabırla beklemek en iyisi .
Burnun iki yanı çizgi gibi aşağı iniyor, üst yüzey şiş burun kenarları da basık gibi bi görüntü var önden bakınca anlatabildim mi bilmiyorum

Burun kökünüz hala çok ödemli duruyor incelme olacaktır diye düşünüyorum.benim de bugün 13.günüm o yüzden çok bilgim yok .Okuduklarımdan yola çıkarak bu varsayımı yapıyorum.
Ödemden dolayı incelme olacağını burunun zamanla oturacağını söylüyorlar .

Arkadaşlar merhaba. Ameliyat olalı 22 gün oldu 2 gün önce bandajlarım da çıktı ama burun köküm(alınla birleşen yeri) ve burun sırtı bana çok kalın ve geniş geldi bir de kontür uygulanmış gibi garip bir görüntü var burun ucum da kalın,düşük ve orantısız bunun ödemeden kaynaklı olduğunu söyledi ama doktorlar bence biraz geçiştiriyorlar bilemiyorum tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi
Daha yorum için çok erken. Masaj önerdi mi doktorunuz?

Benimde kalın ve ucu şiş duruyordu. Şuan bir bucuk ay olacak bir haftadır kibarlaşmaya başladı. Bende çok taktım kalın durucak gibi geliyordu hep ama şimdi kibarlaşmaya başladığını gördükçe artık daha da güzelleşeceğini düşünmeye başladım. Şuan burun ucum biraz büyük ama bant çıktıktan sonraki zamanları düşününce burun sırtım baya düzeldi şuan hala da ödemi var ama hissediyorum sizinde sabretmeniz gerekiyor bu süreçte yeşil çay içebilirsiniz ödem için faydalı deniliyor

Benimde kalın ve ucu şiş duruyordu. Şuan bir bucuk ay olacak bir haftadır kibarlaşmaya başladı. Bende çok taktım kalın durucak gibi geliyordu hep ama şimdi kibarlaşmaya başladığını gördükçe artık daha da güzelleşeceğini düşünmeye başladım. Şuan burun ucum biraz büyük ama bant çıktıktan sonraki zamanları düşününce burun sırtım baya düzeldi şuan hala da ödemi var ama hissediyorum sizinde sabretmeniz gerekiyor bu süreçte yeşil çay içebilirsiniz ödem için faydalı deniliyor

Bana fotoğraf atma şansınız var mı şiş hali ile şuan ki halini

Evet masajlara başladım ödemi hissediyorum ancak önden bakınca yukardan aşağı doğru olan o kalınlık sanki öyle kalacakmış gibime geliyor
Benimde öyleydi. Masajlarını düzenli yap. Bol su iç. Zamanla geçecek. Benim 1.5 ay oldu yeni yeni oturmaya başladı. Hala daha orta kenarlarda hafif ödemler var.

Benimde öyleydi. Masajlarını düzenli yap. Bol su iç. Zamanla geçecek. Benim 1.5 ay oldu yeni yeni oturmaya başladı. Hala daha orta kenarlarda hafif ödemler var.
2 saatte bir 10-15 dk masaj yapıyorum, günde 3 lt su içiyorum, arada bir yeşilçay içiyorum, inflazinc kullanıyorum vs umarım çabucak geçer zor bir süreçmiş böyle olacağını düşünmemiştim

X