Burun estetiği sonrası cilt bakımı

yami-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
13
2
30
Merhaba,
Burun ameliyatımın 20.günündeyim ve burnunun üstündeki siyah noktalar beni çok rahatsız ediyor. Daha çok yeni olduğundan dolayı hafifçe yıkayabiliyorum. Bu konuda tecrubesi olanlar yazabilir mi ? :)

Benim 7.ayim
Sana ozetle ciltteki yaglanmayi anlatiyim
Simdi ameliyat oncesi baslamadan once ciltine tum yuzune bi jel suruluyo bu jel surulup meliyat basliyo sonra birince alci yapiliyir ve bir hafta 10 gun kadar jeli cilt emiyor sonrasinda herkesin sikayeti ayni

Cildim cok yaglandi
Cildim paril paril parliyor
Cildim soyuluyor
Siyah noktalar cogaldi...

Hepsi cok cok normal..ve %90 her ameliyat olan yasar bunu korkcak bisey yok simdi cozumlerini yazicam
Ameliyati oldunuz ve tam 2 hafta gecti hemen aktardanlokman hekimler filan oluyorya ordan kükürtlu sabun alin 5 tl bisey sonra sabah aksam onla sabunlayin sabinlarken dairesel hareketlerle huzluca sabublayin ama bekletmeden buz gibi soguk suyla yikayin buz gibi suyla ne kadar cok yuzunuze su carparsaniz odemleriniz o kadar hizli iner ve gozenekler skilasir sonra haftada 1 kez kez beyaz kil maskesi yapin bu beyaz kil toz olarakyine aktarda satiliyor ve maliyetsiz ucuz bisey onu pakette toz olarakalkp azcik suyla camur haline getirin yuzunuze surup 10-15 dk sonra yine buz gibi suyla yikayin
Ve son olarak haftada iki kez yumurta aki ve bi kasik toz sekeriiyice kopurene kadar cirpin ve karisimi yuzunuze ovusturarak surun 15dkbekleyip buz gibi suyla yikayin bu son yazdigim cok etkili cunku toz sekerle ovalarken olu deri gidiyor sonra acilan gozenekleride yumurta aki cok iyi sIKIlastiriyo
Ben bunlar sayesinde toparladim suan hic bi sorun yok

X