Burun estetigi olanlar yardımcı olabilir mi? Rinoplasti 2. Hafta asiri kalkik burun estetiğim

iremiremi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
21
3
27
Merhaba 2 hafta önce burun estetiği oldum. Doktora çok kalkık bir burun istemedigimi özellikle belirtmiştim, o da az kaldırdığını söyledi fakat burnum çok kalkık oldu. Bu burun sizce zamanla düşer mi, benzer süreçlerden gectiyseniz, yorumlarinizi bekliyorum. Bazı tekniklerde hiç düşme olmuyormuş, çok endişeliyim. Bir de burnun orta kısmı asagida durduğu için yandan bakınca burun deligim kocaman gorunuyor. Açık ameliyat oldum acaba o kısmın da şişliği iniyor mu ? Burnun yüksekliği sizlerde değişti mi ? Yardımcı olabilecek tecrübeli kişiler yorum yapabilirse çok mutlu olurum.

Not: Şimdiden mesajlar ile kendi sürecini paylaşan çok değerli insanlar bana çok iyi geldi. İyi ki varsınız

Eklentiler

• 20240825_160934.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 280
  • 20240825_162216.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 279
Son düzenleme:
Gecmis olsun. Burun deliklerin hic de kocaman degil oncelikle. Burun ucu icin de doktorun disinda kimse bilemez dusup dusmeyecegini. Sen de soylemissin teknik meselesi. Buradan kim ne derse yanlis olur. Herkes iyi niyetle cevap veriyor burda bence ama dogru bilgi olmayinca insan olumsuz etkileniyor. Doktoruna sor canim.

Aşırı kalkık burnumdan rahatsız olup revizyon ameliyatı oldum 11 gün önce :) bu konuda tecrübeliyim burnun dümdüz olmayacak ama bu kadar kalkık da kalmayacak, tabi doktoruna danışman en sağlıklısı olur

Gözle görünür bir inme oluyor mu peki, sizin ilk goruntunuz de bu kadar kalkık miydi ?

Çok geçmiş olsun sadece ucu icin mi oldunuz bu arada

Doktor çok hafif daha düşük göreceksin dedi fakat süreci beklemek, o tedirginliği yaşamak çok zor, dolayısıyla yaşayan kişilerin yorumları iyi geliyor açıkçası

benimki dusmedi 1 seneyi gecti

Fazla kalkik evet ama alnin kucuk, cenen kucuk falan bana kotu gelmedi. Abes durmamis sende. Bence kafani takma ve bekle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…