Burun estetiği ödem

ifistay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2022
5
1
24
Merhabalar, 8 gün önce burun estetiği oldum. Doğal olarak burnumda ödemler var. Burun ucundaki ödem rahatsız etmiyor fakat burnumun üst kısmında çok ödem var ve göz altımı da çukur gösteriyor. Burnum boru gibi duruyor yani 😂 Bu üst kısmındaki ödem sizlerde varsa ne zamana geçti? 1 haftaya ciddi azalma oluyor mu?

Merhabalar, 8 gün önce burun estetiği oldum. Doğal olarak burnumda ödemler var. Burun ucundaki ödem rahatsız etmiyor fakat burnumun üst kısmında çok ödem var ve göz altımı da çukur gösteriyor. Burnum boru gibi duruyor yani 😂 Bu üst kısmındaki ödem sizlerde varsa ne zamana geçti? 1 haftaya ciddi azalma oluyor mu?
kız kardeşim oldu 5. ayına girdi ama yine de tam ödemi geçti diyemiyoruz 1 aya kadar rahatlarsınız çok takmayın ödem normal

Merhaba benım de 4. Ayım ödemim tabi devam ediyor ama bekledıkce daha da güzel oluyor ☺☺ Ben Ali oguz demire ameliyat olmuştum bana 6 ay 1 yıl arası tam oturur demişti 😊

Ya kızlar bende ameliyat olalı 4.gün burnumda drğişiklik olmamış sanki öncesi sonrası resimleri doktor gösterdi. Canım sıkıldı ya sadece kalkmış küçülmemiş kısalmamış. Ucu düşük ve uzun burnum vardı ve sol burun kapalıydı nefeste alamıyorum olmuşken burnumada dokun dedim. Ne bilim eski burnumla farkı yok ve daha büyük yaa🥺Umarım ödemdir

Atel alındığından beri fark ettiğim elime gelen kemiksi bir şey vardı. Ödem yer değiştirdiği için burnumun sağ tarafında fark edilir düzeye geldi. Gözümün yakınında burnumun sağ tarafında kemik çıkıntısı var arkadaşlar. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı doktor hatası mı bu? Olmaması gerekiyor galiba orada öyle bir kemik yoktu kıkırdağım mı kaydı endişeleniyorum.

Ya kızlar bende ameliyat olalı 4.gün burnumda drğişiklik olmamış sanki öncesi sonrası resimleri doktor gösterdi. Canım sıkıldı ya sadece kalkmış küçülmemiş kısalmamış. Ucu düşük ve uzun burnum vardı ve sol burun kapalıydı nefeste alamıyorum olmuşken burnumada dokun dedim. Ne bilim eski burnumla farkı yok ve daha büyük yaa🥺Umarım ödemdir
Ödemden büyük görünüyor ve ucu da ödemden yine uzuyor. Ödem gittiğinde küçülür burnun. Burun delikleri de yine ödemden dolayı biri küçük biri büyük oluyor

X