burun estetiği nevşehir

Merhaba kizlar. Uzun zamandir arastirma icerisindeyim.. Ali beyi bi arkadasimdan duydum arastirdim siz ciktiniz karsima bende dusunuyorum memnunmusunuz bilgilendirirseniz cok sevinirim.. lutfennn

Merhaba;

Ben ali beye ameliyat oldum ve cok memnun kaldım.Tabiki kişiden kişiye değişebilir ama ben yıne ameliyat olsam yıne ali beyi tercih ederdim.

Umarım sizin içinde sonuc istediğiniz gibi olur.Güzel haberlerinizi bekliyoruz

slm arkadaşlar nevşehir devlet hastanesindeki ali değirmenciden bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla.ben ve eşimde ona burun estetiği olmayı düşünüyoruzda korkuyoruz açıkçası bilemiyorum.bi tanıdığımız olmuş onu biliorum fena değil ucu biraz sivri gibi olmuştu ama eskisine göre çok daha iyiydi.ali beyin burun estetiği yaptığı kişilerin fotoğrafları varsa bana gönderebilirmisiniz ya da nasıl görebilirim.bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dun alcim cikti.tamda istedigim gibi olmus cok sukur.mutluyum kendimi daha guzel buluyorum.kusursuz.ayrica sorunsuz.

canım slm.anladığım kadarıyla ali değirmenciye yaptırmışsın burnunu.bende düşünüyorum ama ya güzel olmazsa die de korkuorum.seninki ne alemde bide çevrende ona yaptıran başka kimseler varmı?biraz cesarete ihtiyacım var onuda senden bekliroum.adam devlet hastanesinde bide ücretsiz yapıor die korkuorum yawww.sallapati yapar mı acaba?

korkma .nevsehirde bir kac tanidigim daha yaptirdi ona.6.ayimdayim ve memnunum.belki biraz daha kaldirtabilirim .bu yuzden revizyon olmayi dusunuyorum.

ben oldum cok iyi bir dr

Ilk ameliyatimi nevsehirde oldum inanılmaz derecede pişman oldum 3 ay önce revizyon olmak zorunda kaldım revizyon olduğum doktor her tarafının hata olduğunu söyledi genizden konuşmaya baslamistim ayrıca nefes alamiyordum ucu sivri ve bariz derecede egriydi. 3 ay önce ameliyat oldum nefes sorunum halloldu eskisi gibi konusabiliyorum ama revizyon olduğu için şişlikler fazla ama egrilik sivrilik düzeldi bence bu işi uzman estetik cerrahlar yapmalı Nevşehir de ameliyat olacaksınız tekrar tekrar düşünün derim

Slm nevsehırden arkadaslar ben burundan nefes alamama sıkıntısı yasıyorum yıllardır artık ıyıce ılerledı uyuyamıyorum agzımı kapatamaıyorum kısacası doktor amalıyatt dedı enıyı nevsehırde kbb hangısı deneyımlerınızı okudum eskı tarıh ama yenı 2015 yorumlarınızı beklıyorum bırde nevsehır devlet hastanesı burun estetık doktor varmı yapan acıl cvp ramazandan sonra dusunuyorum

Merhaba;

Ben ali beye ameliyat oldum ve cok memnun kaldım.Tabiki kişiden kişiye değişebilir ama ben yıne ameliyat olsam yıne ali beyi tercih ederdim.
Bende 2 hafta sonraya randevu aldım fakat her an vazgecebilirim sürekli. Burunun kalın derili ucu top gibi olur diyorlar korkutuyor ve ben acaba bir.plastik cerrahami yaptırsam diyorum .

Melis. Acaba banada yollarmisin ali beye ameliyat olacağım

Arkadaşlar Koray Kırbıyık 'a ameliyat olan var mı??

Çok acil nolur Nevşehir devlette kbbye ameliyat olanlar varsa yardımcı olun lutfeeennn

Arkadaşlar ben devlette kbb onur sönmeze haftaya ameliyat olucam inşallah merak edenlere ameliyat sonrası bilgi veririm

Arkadaşlar Burak alahana ameliyat olan varmı ben olcam ve korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…