burun estetiği nevşehir

Dun alcim cikti.tamda istedigim gibi olmus cok sukur.mutluyum kendimi daha guzel buluyorum.kusursuz.ayrica sorunsuz.

Birazcik cesur ol.burnum berbat diyorsun.boyle usta bir dr un ameliyatin dan sonra sonuc eski burnundan daha kotu olcak degil ya.

Canim cep telimden cektim fotoyu.kestim hazirladim.ama buraya ekleyemedim.seni merakta biraktigim icin kusura bakma.mobil baglaniyorum.bilemiyorum....gorus tabi durdugun hata.ustelik sen benden daha sanslisindir.eşinin tutumu nasil.benim esim karsi idi bu duruma.

Canim cep telimden cektim fotoyu.kestim hazirladim.ama buraya ekleyemedim.seni merakta biraktigim icin kusura bakma.mobil baglaniyorum.bilemiyorum....gorus tabi durdugun hata.ustelik sen benden daha sanslisindir.eşinin tutumu nasil.benim esim karsi idi bu duruma.

yok canım karşı değil

canım burnun şimdi nasıl bi skıntı var mı

allah iyilik versin canım.. ben çok korkuyorum ya hemde acayip dizlerim falan titriyo
sagol riacim korkma dahada guzelleseceksin ve hersey goz acip kapiyana kadar gecmis olcak.ben iyiki olmusum.zaten hastane personeli ve ali bey insanda korku falan birakmiyo.ameliyathane bile muzikli falan .

Bak en onemliside Oncesi ve sonrasi agri sifir.e daha ne olsun...

inşallah sonuç iyi olur heyacan yapıyorum işte

rahatlatıyosun beni çok teşekkür ederim
rahatlamana sevindim ama gercekleri soyluyorum.forumda ameliyat olan kime sorsan aynilarini soyler.bi safra bi bagirsak ne bilim allah korusun bi mide kol yada bacak ameliyati zordur bence.ama bu burun.3 gun sonra is basi bile yapabiliyosun.tabi alcinin goruntudunden rahatsiz olmazsan.ben istiyorumki benim gibi goruntusunden rahatsiz olan tum bayanlar benim gibi mutlu sona ersin.ustelik uzman bir doktor var.belki tayini cikar gider .pisman olursun fellik fellik dr ararsin...sana nevsehirde ona ameliyat olan 2 bayan daha soylucem ozelden.facelerinde fotolarina bak.

rahatlamana sevindim ama gercekleri soyluyorum.forumda ameliyat olan kime sorsan aynilarini soyler.bi safra bi bagirsak ne bilim allah korusun bi mide kol yada bacak ameliyati zordur bence.ama bu burun.3 gun sonra is basi bile yapabiliyosun.tabi alcinin goruntudunden rahatsiz olmazsan.ben istiyorumki benim gibi goruntusunden rahatsiz olan tum bayanlar benim gibi mutlu sona ersin.ustelik uzman bir doktor var.belki tayini cikar gider .pisman olursun fellik fellik dr ararsin...sana nevsehirde ona ameliyat olan 2 bayan daha soylucem ozelden.facelerinde fotolarina bak.

bekliyorum isimleri canım

Kızlar merhaba bende 19 martta ali beye ameliyat olucam inşallah sonuç sizinkiler gibi güzel olur.Benim için dua edin :KK43:

Merhaba kizlar. Uzun zamandir arastirma icerisindeyim.. Ali beyi bi arkadasimdan duydum arastirdim siz ciktiniz karsima bende dusunuyorum memnunmusunuz bilgilendirirseniz cok sevinirim.. lutfennn

X