Burun estetigi mağduru

Nasıl becerdiklerini ben de çok merak ediyorum. Burnumda kemik diye bir şey yok, gözlerimin ifadesi tamamen kayboldu, ablak ablak bakıyorum. Üstelik yaşımı da büyük göstermeye başladım ameliyattan sonra. Ameliyattan önce beni orta okul öğrencisi falan sanıyorlardı, o kadar çocuksu bir yüzüm vardı. Her şeyi kaybettiğimi düşünüyorum. Burnum da bir daha düzelmez gibi görünüyor. Hem revizyon olacak parayı bulamam hem de o kadar güvenilir yetenekli bir doktoru bulamam korkarım

Evet doğru. Üzgünüm senin adına..tüm mağdurlar adına. Yanı eğer risk varsa yapamayacak isen yapamıyorum de ve gonder
Sizinle tamı tamına aynı şeyleri yaşamışız. Belki bu sayfa üzerinden birbirimize destek olabiliriz ne dersiniz? Ben de çok kötü hissediyorum. Ve bu hissin üstesinden gelemiyorum. Ameliyat olduğuma çok pişmanım, eğer sonuç güzel olsa pişman olmazdım. Sonuç kötü olduğu için yıkıldım. Eski halime dönmeyi bu işlere hiç girmemiş olmayı o kadar çok istiyorum ki...Çok mutsuzum.

Öyle deme vallahi çok üzülüyorum böyle konuştukça sanki kendi başıma gelmiş gibi empati yapınca ne hissettiğini anlayabiliyorum . Yani bence parayı bulsan o doktoru da bulursun sonuçta bir tanesi çıktı diye hepsini aynı kefeye koyamayız ki . Ama tabi ağız bir kere yanınca yoğurdu üflemeye bile korkar insan sen de haklısın . Lütfen beni yanlış anlama ama o kadar çok merak ediyorum ki burnunu yani kemik yok diyorsun hayret ediyorum .

fotoğrafımı sizinle paylaşmak isterdim ama ifşa olmaktan korktuğum için çekiniyorum.

Evet doğru. Üzgünüm senin adına..tüm mağdurlar adına. Yanı eğer risk varsa yapamayacak isen yapamıyorum de ve gonder
Ben ikinizden de özür diliyorum kızlar . Siz bu kadar üzgünken benim çok mutluyum demem size büyük ayıp oldu çok özür dilerim kusuruma bakmayın lütfen düşünemedim

Ben ikinizden de özür diliyorum kızlar . Siz bu kadar üzgünken benim çok mutluyum demem size büyük ayıp oldu çok özür dilerim kusuruma bakmayın lütfen düşünemedim
Aaa olur mu ne demek, inanın ayıp olmadı aksine mutlu oluyoruz biz böyle memnun kalan kişileri görünce. Ne kadar ince düşüncelisiniz, teşekkür ederiz

Sizi o kadar mı ama o kadar iyi anlıyorum ki. Bu yüzün ortasında birşey aynada direkt gözüme çarpan şey. Aslında sustukça onlar çok cesaret alıp başka hayatlarda mahvediyor.

28 yaşındayım .
Ben 30 yaşındayım. Gençliğimin en güzel zamanlarını bu çirkin burunla çirkin çirkin geçirdim. Artık ameliyat olsam bile bu saatten sonra anlamı yok gibi geliyor bana. 40 yaşından sonra zaten güzellik falan kalmayacak. Sadece kaybettiğim yıllar kalacak yanıma sanırım.

Hayırr öyle şey olur mu daha yaşımız kaç bizim , 30 en güzel ennn tatlı yaşlarımız . Kaldı ki 40 bile çok genç . Ama senin için geç değil , önceliği ameliyat parasına ver . Daha sonra hep beraber araştırır güzel bir doktor buluruz hangi ilde yaşıyor isen . Elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım sizin için . Ben çok çektim , siz ameliyattan sonra böyle oldunuz ama ben nerdeyse 26 yılımı eski burnumda geçirdim o yüzden sizi çok çok iyi anlıyorum . Siz de beni anlarsınız eminim...

Çok tatlısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…