Burun estetigi mağduru

Merhabalar . Erzurum da burun estetiği mağduru biriyim. Furkan şengöz e ameliyat oldum . Burnum eskisinden daha büyük ve burun ucum nerede ise agzima girecek kadar düşük. Kaburgam dan kıkırdak alındı burnumda nereye konuldu bilmem . Burun ucu o kadar esnek ki sanki lastik gibi sağa sola yatıyor. Şimdi Bir mağdur olarak ne yapmam gerekiyor . Lütfen yardım
Bende mağdurum dava açmayı çok istiyorum fakat doktor doktoru tutuyor diyorlar maalesef o yüzden davadan hiç umudumyok:KK43: kim açmışssa kaybetmiş bende revizyonluk oldum

Bende mağdurum dava açmayı çok istiyorum fakat doktor doktoru tutuyor diyorlar maalesef o yüzden davadan hiç umudumyok:KK43: kim açmışssa kaybetmiş bende revizyonluk oldum
Pes etmek yok yargıtayın bununla ilgili kararı kesin . Hastanın istediği şekilde yapmak zorunda. Ve magduriyetim giderilmezse televizyona cikacam. Hem revizyon çok pahalı hem riskli . Ne olacak peki yanlarına mi kalsın. Pes etme sesini duyur ..

Ya iste araştırmadım. Keşke araştırsa idim . Çok güvendim ama sonuç çok kötü Iyi ki de girmemişsiniz.sizin adınıza sevindim. Ben 15 bin tl verdim .Şimdi diğer ameliyatlar hem çok risk taşıyor hem çok pahalı.
Çok genç değil mi Furkan. Daha yaşı kaç ki ameliyat edebilsin

En iyi denilen doktorlarda bile kötü sonuç alabilen oluyor.Kendinizi üzmeyin.Ne zaman oldunuz ameliyat zaman geçtikçe sıkıntılarınız düzelir belki
Tam tersi sıkıntılar arttı. Burnum daha çok eğrildi. Ödemler geçti burun ucundaki deri sarktı ucuna destek konmadığı için. Eskiden burnum bu kadar büyük değildi daha küçüktü. 1.5 yıl oldu.

Tam tersi sıkıntılar arttı. Burnum daha çok eğrildi. Ödemler geçti burun ucundaki deri sarktı ucuna destek konmadığı için. Eskiden burnum bu kadar büyük değildi daha küçüktü. 1.5 yıl oldu.
Anladım.Yani erzurum için epey de iyi para almış nasıl bu kadar sorunlu yapmış hayret.Bence çok rahatsızsanız revizyon düşünün :KK43:(

En iyi denilen doktorlarda bile kötü sonuç alabilen oluyor.Kendinizi üzmeyin.Ne zaman oldunuz ameliyat zaman geçtikçe sıkıntılarınız düzelir belki

Anladım.Yani erzurum için epey de iyi para almış nasıl bu kadar sorunlu yapmış hayret.Bence çok rahatsızsanız revizyon düşünün :KK43:(
Tabi ki .. Evet düşünüyorum çok pahalı 😢

Bende kimle konuştuysam hepsi kaybetmiş ama doğru söylüyorsunuz ınsallah açıp kazanırız iyi düşünelim bende sizin verdiğiniz miktar verdim revizyonlar 20 25 binden başlıyor bu doktorların yatacak yeri yok
Teşekkür ederim evet. Pes etmem bütün kanallara cikacam. Yanı pes etmeyin derim 😊

X