BURUN ESTETİĞİ DOÇ.DOKTOR İSMAİL SALCAN

doganhande

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
1
0
29
Merhaba, ben uzun zamandır burun estetiği yaptırmak istiyorum ve bu konuda yoğun bir doktor arayışı içerisindeyim. Sosyal medyada Doç.Dr.İsmail Salcan 'ın hesabına da denk geldim ve burunlarını inceledim. Yaptığı işlemler hoşuma gitti ameliyat sonrası fotoğraflar da güzel duruyor paylaşımlarında. Acaba bu doktor hakkında bilgisi olan ve ya bu doktora ameliyat olmuş olan var mıdır bilgi verebilir mi ? teşekkür ederim :)

Merhabalar . Burun estetiği olmak istiyordum fakat tereddütlerim vardı. Daha sonra yakın bir arkadaşım Doç.Dr. İsmail Salcan’ı önerdi . Instagram sayfasından yaptığı burunları da inceleyerek kendisine muayene oldum . Gerek ilgisi gerek bilgisiyle çok memnun kaldım. Ameliyatım çok başarılı geçti ve yeni burnuma hayran kaldım . Doğal ve kibar bir burun istemiştim tam istediğim gibi oldu. İsteyen herkese gözüm kapalı önerebileceğim bir doktor kendisi .

Merhaba, ben uzun zamandır burun estetiği yaptırmak istiyorum ve bu konuda yoğun bir doktor arayışı içerisindeyim. Sosyal medyada Doç.Dr.İsmail Salcan 'ın hesabına da denk geldim ve burunlarını inceledim. Yaptığı işlemler hoşuma gitti ameliyat sonrası fotoğraflar da güzel duruyor paylaşımlarında. Acaba bu doktor hakkında bilgisi olan ve ya bu doktora ameliyat olmuş olan var mıdır bilgi verebilir mi ? teşekkür ederim :)
Bence siz burun estetiğini iyice araştırın. Ameliyat hic öyle anlatıldıgı gibi kolay degil. Ayrıca sonucun iyi olacagına bi garanti de yok. Nefes alma sorunu cıkabilir. İnstagramda sadece güzel olan burunları paylaşıyolar ama emin olun doktorların yapamadıgı sorunlu burunda bi o kadar cok ve paylaşılmıyo. Paylaştıkları burunlar genelde ameliyat sonrası 3 aylık şiş burunlar. Ödemlerin inmesi bir yıl alıyor. Ve ameliyatlı burun asla dogal burnunuz gibi rahat degil. Ucu uyuşuyor ara ara agrı olabiliyor. Bana biri bunları söyleseydi asla ameliyat olmazdım. Ben sadece uyarmak istedim. Ameliyat öncesi burnum icin canımı verirdim. Bi sürü oyuncu var burnu büyük ama yinede cok güzeller. Birde burnunuz kötü olursa revizyon olmak isticeksiniz o da cok pahalı bu işin icinden cıkamazsınız o yüzden iyice düşünün.

X