Burun estetiği 4.ay

Doğrusunu söylemek gerekirse pek beğenemedim. Uzun olmuş ve şiş duruyor sanırım ödemden. Estetik burunda en az 1 yıl oturmasını beklemek gerekiyor diye biliyorum ama umarım istediğiniz gibi olur

Doğrusunu söylemek gerekirse pek beğenemedim. Uzun olmuş ve şiş duruyor sanırım ödemden. Estetik burunda en az 1 yıl oturmasını beklemek gerekiyor diye biliyorum ama umarım istediğiniz gibi olur
evt bnmde sıkıntı ettiğim durum o ztn uzun sivri duruyor ama ilk aya göre kısaldı gittikçe ucu düşüyor yani doktorum daha çok değişecek diyor çünkü kalın deriliyim🤷‍♀️bakalım zamana bıraktım

mesela burada oldukça fark var 1 aylık ve 2.5 aylık resimlerim ve şuan 4ay olmak üzere

Eklentiler

• E4ECA887-5C1A-46CE-A8DF-251B84DF9204.png
    E4ECA887-5C1A-46CE-A8DF-251B84DF9204.png
    175,4 KB · Görüntüleme: 587
ucu gerçekten 3.aydan itibaren inmeye başladı 6.aydan sonra yavaştan oturacak dedi hatta bnmki 1.5 2 yıla kadarda değişim göstecekmiş kalınderili bi arkadaşım 1.yıl ve 2. yılki burnum arasında bile baya fark oldu demişti 🤷‍♀️yani bnde öyle umuyorum ve doktoruma güveniyorum çünkü başka çarem yok

Eklentiler

• 522F6FCA-1ED8-4A42-A178-E4CA53A1F0DE.jpeg
    522F6FCA-1ED8-4A42-A178-E4CA53A1F0DE.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 483
görebiliyormusun bilmiyorum 4ay ve 3aylık burnum ucu gittikçe düşmeye başlıyor ki önden çekilmiş resimlerdede daha nett belli ediyor

Eklentiler

• E28103B5-9E3A-4058-A0DE-C5AC0AA64CAE.jpeg
    E28103B5-9E3A-4058-A0DE-C5AC0AA64CAE.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 529
mesela burada oldukça fark var 1 aylık ve 2.5 aylık resimlerim ve şuan 4ay olmak üzere
Aa gerçekten ucu bayağı düşmüş. Zamanla dahada düşecektir bu fotoğrafta son hali çok uzun durmuyor ama diğer fotoğraf yakından olduğu için sanırım uzun duruyor son halini beğendim canım güle güle kullan:)

Aa gerçekten ucu bayağı düşmüş. Zamanla dahada düşecektir bu fotoğrafta son hali çok uzun durmuyor ama diğer fotoğraf yakından olduğu için sanırım uzun duruyor son halini beğendim canım güle güle kullan:)
sağol cnm ama hala tam istediğim gibi değil umarım ödemler inince dahada güzelleşir 🙏sendemi ameliyat oldun ?

Ben kalkıklıgına degil ama burnunuzun uzun olmasına takildim.
Sizi üzmek istemem açıkçası garip duruyor.
Artık fotodan midir bilemem

Ben kalkıklıgına degil ama burnunuzun uzun olmasına takildim.
Sizi üzmek istemem açıkçası garip duruyor.
Artık fotodan midir bilemem
aslında gittikçe iniyor yani etraftakilerde farketti daha 4 ay bile olmadı ve doktorum 1.5 2 yıla kadar çok değişecek dedi yani böyle kalsa bile alıştım azıcık daha inse yeterli bnm için

Eklentiler

• A5B2A50B-BBF6-413D-B65F-C05811893FA2.jpeg
    A5B2A50B-BBF6-413D-B65F-C05811893FA2.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 411
aslında gittikçe iniyor yani etraftakilerde farketti daha 4 ay bile olmadı ve doktorum 1.5 2 yıla kadar çok değişecek dedi yani böyle kalsa bile alıştım azıcık daha inse yeterli bnm için
Bu fotografta daha net belli ödemler gittikce azaliyor gayet hoş duruyor bence güle güle kullanin 🥰 nefes ile ilgili probleminiz varmiydi?

Bu fotografta daha net belli ödemler gittikce azaliyor gayet hoş duruyor bence güle güle kullanin 🥰 nefes ile ilgili probleminiz varmiydi?
çok teşekkür ederim bnde gittikçe daha çok seviyorum istediğim gibi oluyor ödemler indikçe,, bnm ilk günden beri çok şükür hiç nefes sıkıntım olmadı kbb doktoruna olduğum için önceliği o oldu ztn 🙏

siz sanırım ameliyat öncesini sormuşsunuz 😊 hayır öyle bir sıkıntım yoktu sadece burnum ucun ve genişti(kemerde yoktu oyüzden törpülenmedi burnum sanırım ondan sivri uzun durması, yani bn bu şekilde istedim)

Merhaba kime oldunuz istediğim gibi burnunuz var çok güzel bence

çok teşekkür ederim,bn diyarbakırda fba estetikte dr fatih boğrul’a oldum, son derece sıcak kanlı işinde uzman bir doktor ve ekibide öyle asistanı bıkmadan her soruma cvp verir
Geçmiş olsun, şehirlerimiz farklıymış bana çok uzak maalesef :KK43: hayırlı olsun yeni burnunuz çok güzel olmuş bence :)

75 gün oldu, halen burnumun içi şiş ve rahat sümküremiyorum. Siz nasıl durumdaydınız
sanırım banaydı sorunuz? bn ikinci aydan sonra sümkürdümde herhangi sıkıntı yaşamadım çok şükür halada sabahları burnum akar hapşururum siliyorum burnumu ağrımıyoda sadece en uc noktası bir zeytin kadar şiş ve uyuşuk hala

X