Burun estetiği 4.ay

eylule

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
1.853
46
Merhaba bn burun ameliyatımın 4. ayındayım 26 haziranda ameliyat oldum.Burnum gittikçe güzelleşiyor fakat hala sivri ve kalkık bana göre bazen çok beğeniyorum bazende biraz düşse daha iyi olacak diyorum.Sizce nasıl görünüyor ve inermi biraz?Doktorum kalın derili olduğum için 1.5 2 yılda anca oturur ve inecek diyor fakat benimkine benzeyip sonradan nasıl değişiklikler oldu sizlerde merak ediyorum...Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

Merhaba bn burun ameliyatımın 4. ayındayım 26 haziranda ameliyat oldum.Burnum gittikçe güzelleşiyor fakat hala sivri ve kalkık bana göre bazen çok beğeniyorum bazende biraz düşse daha iyi olacak diyorum.Sizce nasıl görünüyor ve inermi biraz?Doktorum kalın derili olduğum için 1.5 2 yılda anca oturur ve inecek diyor fakat benimkine benzeyip sonradan nasıl değişiklikler oldu sizlerde merak ediyorum...Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim
Bence gayet hoş duruo 👍

Halen ödem var yalnız. Yandan güzel duruyor. Bence gayet hoş olmuş. 6-7. Aya kadar belli olur

Benimkisi 2 ay oldu. Ve sürekli stajdan ötürü maske takmam lazım
maske sorun yaratmaz dedi doktorum tabi sert kısmı çeneme gelecek şekilde yakıyorum hep.sizin nasıl şekli şişliği bir fotoğraf atamazmısınız yada özelden ?

burnunuz güzel ancak kalın derili olmanız burnun düşmesine daha çok katkı sağlıyor diye biliyorum.

Bence çok güzel canım🤩 bende 2 yıl önce oldum zaten oturması toplanması 1 yılı buluyor burnun daha da guzellesicek merak etmee😇

Bence çok güzel canım🤩 bende 2 yıl önce oldum zaten oturması toplanması 1 yılı buluyor burnun daha da guzellesicek merak etmee😇
umarım öyle olur ki bnde öyle düşünüyorum çok sağol cnm,, acaba mümkünmü fotoğraf atsan yada özeldende olur öncesi sonrası aradaki farka baksak?

kızlar öncesi sonrası olarak fotoğraf atsanız sizde aradaki farkı görsek ?

X