Burun estetiği 3. Ay

Cherrypieee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2017
39
1
27
kızlarr 3 ay 1 hafta önce burun ameliyatı oldum, 1 hafta öncesine kadar her şey normalfi 2-3 gün önce farkettim ki burnumda kemer gibi bir tümsek oluşmuş eskiden asla yoktu hatta eski fotoğraflarımı inceledim. 3. Ayda böyle bir şey olması normal mi yaşayan var mı? Daha önce yoktu çünkü. Doktoruma yazdım masaj yapmamı söyledi kontrolum de ocakta daha 1 ay var bilgisi olan yazsın lütfenn

Mumkunse bizde gorebilirmiyiz.

Benimde 2 ay oldu hafif bi çıkıntı belirdi henüz kontrole gitmedim ama çok bişi diyeceğini sanmıyorum doktorun.sanırım şişlikler inince belli oluyor.düzeleceğini düşünmüyorum açıkçası.çok belli değil ama dümdüzde değil.umarım düzelir bi umut...

Öyle diyince korktum birden ya daha 1 hafta önce yandan çok güzeldi şimdi bilemiyorum niye böyle olduğunu... doktor kontrolüne gittiğinde yazar mısın tekrar? Benim kontrolüm ocak sonunda

Öyle diyince korktum birden ya daha 1 hafta önce yandan çok güzeldi şimdi bilemiyorum niye böyle olduğunu... doktor kontrolüne gittiğinde yazar mısın tekrar? Benim kontrolüm ocak sonunda
Benümkide bikaç hafta önce çok düzgündü şişler inince belli oldu..canını sıkmak istemem ama benim düşüncem bu.kontrole gidince yazarım tabiki tekrar.umarım korktuğumu gibi değildir ödemdir.

Benümkide bikaç hafta önce çok düzgündü şişler inince belli oldu..canını sıkmak istemem ama benim düşüncem bu.kontrole gidince yazarım tabiki tekrar.umarım korktuğumu gibi değildir ödemdir.
Bana doktorum burnuna 6 ay boyunca takılma şişlikler inicek çıkıcak demişti ve ben çok takıntılı da biriyimdir sürekli yazıyorum doktoruma bana 6. Aydan sonra kusur görüyorsan ben ufak tefek rotuslar yapıyorum takılma bunlara dedi bilmiyorum inşallah gerektirmez kontrole gidince lütfen yazmayı unutma canım inşallah seninki de şişlik ödem gibi bir şeydir

İ
nşaAllah canım umutla bekliyorum.fakat doktorlar ne desek ödem deyip geçiştiriyolar sanki.burda okuduğum kadarıyla öyle bakalım benimki ne diyecek.

İ

nşaAllah canım umutla bekliyorum.fakat doktorlar ne desek ödem deyip geçiştiriyolar sanki.burda okuduğum kadarıyla öyle bakalım benimki ne diyecek.
Merheba moralinizi bozmak istemem ama kendi tecrübemi paylaşayım ben de iki kez ameliyat oldum ve ilk ameliyatımdaki burun şekline çok benziyor sizin burnunuz ucu top gibi ayrıydı ve bu normal değilmiş ben bunu tabii yıllar sonra öğrendim 8 ay önce de ikinci kez ameliyat oldum şimdi ki halinden çok memnunum doktorunuz size normal iner o ödem falan derse çok umutlanmayın çünkü indikçe o top kısım daha çok ayrılıp ortaya çıkıyor maalesef

Resminiz var mı acaba benim de top gibi ameliyat olalı olalı 50 gün oldu özelden resmi. Atarmısınız lütfen ikinci ameliyattan sonra Nasıl merak ettim

Açıkçası umutlanmamın nedeni ilk başlarda daha belirgindi şimdi ise 2 ay oldu biraz azaldı sanki diye düşünmemdi..şuana kadar..fakat üzüldüm şimdi gerçekten çünkü önden normal ama yandan hoş durmuyo bu görüntü eğer değişmeyecekse çok üzülücem.sizinde öyle mi oldu acaba yani ilk başta fazla sonradan azaldı ama kaybolmadımı.bi foto atsanız özelden yada burdan.önceki halinizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…