Burun ameliyati ve sonrasi muhammet dilber ve 4 arkadasimin tecrubesi

deryea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
58
19
Merhaba arkadaslar,
2 yil önce konu acip sizden fikir istemistim. Cevaplayanlara tesekkurler. Bu site sayesinde bana yakin yasayan 4 kizla tanistim burun ameliyati olmak isteyen.. Oncelikle burun ameliyati icin bi suru post okudum burun aradim. Bu surecte insan cok kararsiz kaliyor belki size faydasi olur.
Her doktorun kendi imzasi var kizlar resimlerin cigunda gorursunuz zaten bazilari daha sert micazli burunlar yaparken digerleri burun ucunu cok guzl yapiyo vs buna dikkat edin doktoru ona gore secin. Ve hic olmazsa 2 doktor ile gorusun kiyasiniz olsun. Dogru doktor sizin kapidan ciktiginizda guvenle ve soru isareti birakmayan doktordur bence. Benim burnumun ucu dusuk kemerli ince derili bi burundu karadeniz burnu malum.
Ameliyattan sonra buzu yuzunden eksik etme asla sismen az olur ben buzlari yuzumde erittim resmen butun gun ama cildine dikkat et.

DOKTOR TECRUBELERIMIZ

Benim ilk gorustugum doktor almanyada M.D. oldu (kotulemek istemedigim icin isim yazmiyorum) bu doktor baya pahali ama yuzum oldugu icin masraftan kacinmadim gorusmede burnun cok zor dedi ben feminen kalkik bi burun istiyordum olmaz yapilmaz dedi ve bilgili olmam onu biraz rahatsiz etti sanki biraz ilgisizdi zaten 1 saat bekletti randevuya gec kaldi. Nasil bi burun olur dedigimde basit bisy cizmisti erkek yada kadin burnumu belli degil ve bunun icin 7000 EUROOOO istedi. Ooooldu dedim ciktim guzel bisey olsa icim yanmaz da o neydi ya.
Adam burnumun fotosunu cekerken bile cep telefonuyla cekiyodu asistan bile yoktu yaninda fotolari yapan. Neyse ben muhammet dilbere takmistim artik. Ve forumdan 4 kizla bir grup actik sabah aksam yardiriyoruz.

Muhammet dilberle ilk gorussn arkadasimiz olumsuz sonuc almisti asla zor bi burun degildi fakat kendiyle cok barisikti ve muhammet dilber burnuna gerekmiyo ve sen sonuc ns olursa olsun mutsuz olursun boyld cok guzelsin yuzune ifade katiyo demisti. Dusun gel istersen yine ameliyat ederim demisti. Bu durumdan dolayi 4 arkadasimda muhammet dilberden vazgecti. Muhammet dilber ayrica egosuz biri cunku arkadasim acik acik baska bi doktorun ismini verip danisacagini soylemis ve muhammet bey de oda cok iyi bi doktor diyd övmus. Benim gorusmem olumlu gecti istedigim sonucu alabilecegimizi soyledi. Cok ilgiliydi ameliyattan sonra da ameliyattan oncede. Asistanlari da ayni sekilde almanyaya donene kadar surekli irtibat halindeydik. Sonuc istedigim gibi demem o ki almanyadaki doktora inansaydim burnum suan hic istemedigim gibi olacakti kizlar.

Diger 4 arkadasim cok unlu bi doktora gittiler ismini yazmiyorum. Doktor baya iyi sempatik biriymis sorun su ki kizlarin 2 si mutsuz. Ve ikiside revizyon olmak zorunda kaldilar. Hatta arkadasimin bitanesi doktoru tehdit edip asistaninin ameliyati yaptigini dusundugunu soyledi ve ameliyat videosunu istedi. Doktor ikinci ameliyat8 kendi yapti. Bu konuyu cok acmicam cunku soru isateti birakmak istemiyorum ama lutfen lutfennn dikkat edin ameliyati kendi doktorunuz degildd asistanina yaptiriyolar bazen malesef boyle bisdy nasil olabiliyo aklim almiyo deney tahtasi degil insanlar. Hatta iyisimi ameliyat edebilen asistani olmayan birini secin derim ben. Benim aklimin ucundan gecmedi insan doktoruna guveniyo sonucta. Neyse kizlar sorusu olan varsa dm den yazabilir.

İlk başta kötüleyeceğim için isim vermek istemiyorum M. D. diyip bikaç cümle sonra muhammet dilber demen sösleöxpöspxöspxöeş

Haha
İlk başta kötüleyeceğim için isim vermek istemiyorum M. D. diyip bikaç cümle sonra muhammet dilber demen sösleöxpöspxöspxöeş

Haha yok tesadufe kotu dedigim doktorun harfleri de M. D. Muhammet dilber ise ameliyat oldugum doktor

Arkadaslar o asistanina ameliyat ettiren Doktor yurt disinda kacmis. Soranlar oluyodu. Ayrica bu ciddi alinmasi gereken bi konu ameliyat videos varmi fln gibi zarf attin doktora ne diyo diye bi bakin

Arkadaslar o asistanina ameliyat ettiren Doktor yurt disinda kacmis. Soranlar oluyodu. Ayrica bu ciddi alinmasi gereken bi konu ameliyat videos varmi fln gibi zarf attin doktora ne diyo diye bi bakin
Biliyorum ben bu doktoru. Bekir Sivri değil mi? Dava felan açacaklardı hatta..

X