Burun ameliyatı sonrası kortizon iğnesi

yesim11

Guru
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
150
8
34
Kızlar merhaba burun estetiği sonrası kortizon iğnesi yıllar sonra da olsa işe yarıyor mu 5,6 sene oldu ameliyat olalı doktorum iğne deneyelim dedi. Yan etkilerinden çekiniyorum bilginiz var mı ? Bu arada ödem sadece kanatlarımda kaldı.

Yaa inanmiyorum. Tak simdi bende konu acacktim. 4-5 sene sinra kortizon ignesi olanlar varmi diye. Bende yapmak istiyorum. Bakalim insallah yazanlar olur

Hiç yazan yok ama bir de kızarıklık şişme yapıyor mu acaba olduğumuz gün

Ben 6. Ayda kontrole gitmiştim burun ucu ile sırtı arasında fazla doku birikmiş daha erken olsa kortizon yapardım ama artık işe yaramaz dedi ve yapmadı. Ama sizlerinkini bilemiyorum.

3 sene oldu bende de ödem var hala. Doktoruma sordum kortizol iğnesine yanaşmadı. Çok riskliymiş dozunu doğru ayarlanmazsa burnunu kaybedebilirsin dedi ödüm koptu benim de. Öte yandan başka bir arkadaşım yaptırmıştı. 3 gün arı sokmuş gibi gezmiş acayip şişmiş ama sonra ödem tamamen geçmiş. Ben de kararsızım

İlk aylarda yapıldığını,bazı kişilerde işe yaradığını ancak çukur vb oluşturma açısından riskli olduğunu biliyorum.Benim 15.ayda hala çok ödemli görünen bir burnum var ancak artık bunun ödem değil iyileşme dokusu yani bir nevi cilt altı yara olduğunu düşünüyorum

Merhaba acaba arkadaşınız kaç aylıkken yaparmış iğneyi. Ben fotoğraf gönderdim yapalım iğne dedi ama üzerinden yıllar geçti yani . Bir de şişme çok mu oluyormuş ertesi gün önemli bir işim vardı tüh

Burnunu kaybedebilirsinden kastı sanırım çökme herhalde

Aylık değil 2 yılın sonunda yaptırdı. Balon gibi şişti demişti ama kişiden kişiye göre de değişir mi bilmem.

Merhaba benim burnum 4 yıllık ve geçen aylarda kortizon yaptırdım ve çok pişmanım çöküntü ve leke oluştu geçeceğini ds pek sanmıyorum. Sizin durumunuz nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…