Burun ameliyatı sonrası burundan gelen çıt sesi

frambuazlicheesecake97

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2018
12
4
27
Merhaba kızlar. Burun ameliyatı olalı 25 gün oldu. Bu akşam burun masajımı yaparken kemerin törpülendiği yerin yan tarafı. (Yani burnumun sağ tarafından) çıt sesi geldi. Sizce bu normal mi? Kıkırdağımı yerinden mi oynattım ne yaptım hiç bilmiyorum. Sanırım masajı farkında olmadan biraz bastırarak yaptım. Bir şey olmasından çok korkuyorum. Haftasonu olduğu için doktorla görüşemeyeceğim büyük bir ihtimalle. Fikir almak istedim. Lütfen yardımcı olun. Ameliyat olup böyle bir şey başına gelen var mı?

MERhaba ağrınız falan oldu mu
Bende 2. Haftamda burnumu tonikle pamukla temizlerken çıt sesi gelmişti ama ağrı falan olmamıştı şu an bi sorun yok gibi gözüküyor 10 falan gün geçti bu olayın üzerinden bence bi sorun olsa ağrı falan yapar

MERhaba ağrınız falan oldu mu
Bende 2. Haftamda burnumu tonikle pamukla temizlerken çıt sesi gelmişti ama ağrı falan olmamıştı şu an bi sorun yok gibi gözüküyor 10 falan gün geçti bu olayın üzerinden bence bi sorun olsa ağrı falan yapar
Çok çok hafif bir ağrı oldu ama sonra geçti... doktoruma mesaj attım. Bir şey olduğunu sanmıyorum ama masajı çok hafif yap dedi. Sanırım ben biraz bastırıyormuşum

merhabalar, ameliyat üzerinden 6 sene geçmiş dile kolay ancak bu konuyla ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı hatırlıyor musunuz.. aynı olay az önce başıma geldi çünkü🥺

X