Burun ameliyatı sonrası burun deliğim çok belli ve ucu kalkık

onemlibirkonu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
2
0
20
Ben 2 hafta önce ameliyat oldum burnuma önden bakıldığında çok fazla burun deliğim belli oluyor ve ucu kalkık. sürekli eski fotoğraflarıma bakıp neden yaptırdım çok güzelmişim diyprum
Şu an telefonun kamerasında ve fotoğraflarda o kadar kötü çıkıyorum ki kocaman bir burun ve burun deliği. Sürekli elimde ayna var burnuma bakıyorum acaba ödemden dolayı iner mi ya da burun deliğim küçülücek mi

ben hemüz ameliyat olmadım ama arkadaşımı hatırlıyorum ilk yaptırdığında domuzcuk gibi diyordum sonra o hali gitti şuan ilk yaptırdığı kadar kalkık değil 1 seneye kadar değişiyor

ben hemüz ameliyat olmadım ama arkadaşımı hatırlıyorum ilk yaptırdığında domuzcuk gibi diyordum sonra o hali gitti şuan ilk yaptırdığı kadar kalkık değil 1 seneye kadar değişiyor
Ya işte 1 buçuk ay sonra okul açılıyor ya ben açık konuşmak gerekirse ona stresliyim bir de bazıları doktordan doktora değişiyor düşüp düşmemesi falan diyor ve burun deliklerim canımı sıkıyor

Ben de 17 temmuzda ameliyat oldum bugün 26.günüm burnum kalkık geliyor gözüme ve dudak ile burun arasında mesafem çok açıldı. Düşer diye çok umutlanmıştım herkes düşecek diyordu ama doktorum kıkırdak koyduğunu söyledi. keşke koymasaydı :KK43: kıkırdak koyulan burun hiç mi düşmez? önceki burnum sarkık ve kemerliydi deviasyonum vardı. kolumellaya kıkırdak koymuş bu sebepten

Ben de 17 temmuzda ameliyat oldum bugün 26.günüm burnum kalkık geliyor gözüme ve dudak ile burun arasında mesafem çok açıldı. Düşer diye çok umutlanmıştım herkes düşecek diyordu ama doktorum kıkırdak koyduğunu söyledi. keşke koymasaydı :KK43: kıkırdak koyulan burun hiç mi düşmez? önceki burnum sarkık ve kemerliydi deviasyonum vardı. kolumellaya kıkırdak koymuş bu sebepten
banada kıkırdak desteği konulmuş.ama düşme oldu 9 aya yaklaştım anca hoş görünmeye başladı

X