Burun Ameliyatı 3.Ayım! Resimlere Bakar Mısınız Bir?

catgirlllll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
77
26
Arkadaşlar öncelikle iyi haftasonları. Yeni burnumun 3.ayına girmiş bulunuyorum fakat burnum hala büyük ve özellikle burun kanatlarım çok geniş. Bir de yan profilden burnumun iki tarafı çok farklı gözüküyor ve burun deliklerim ödemlerden dolayı eşit değil. Bir taraftaki şişlik indi diğer taraftaki şişlik biraz duruyor. Fakat şiş olan taraf yan profilden nedense çok daha güzel ve kıvrımlı gözüküyor. İlk 2 ay burnum çok kıvrık ve güzeldi şimdi ise ödemin indiği taraf inanılmaz doğal düz ve ucu çok önde gibi duruyor. Önden de düştüğü belli oluyor. Bunları sizde yaşadınız mı? Ödem indikçe burun kalkıklığı düşer mi?

Son düzenleme:
Burnun çok doğal ve güzel duruyor. Fark göremedim açıkçası ama umarım burnunun kalkıklığı inmez. Burun deliklerinde karşıdan görünmüyor zaten onun çok sorun olacağını düşünmüyorum. Herhangi bir şeye alerjin yoksa bromelain içeren takviye edici gıdalar var alıp kullanabilirsin ödeme çok iyi geliyor.

Burnun çok doğal ve güzel duruyor. Fark göremedim açıkçası ama umarım burnunun kalkıklığı inmez. Burun deliklerinde karşıdan görünmüyor zaten onun çok sorun olacağını düşünmüyorum. Herhangi bir şeye alerjin yoksa bromelain içeren takviye edici gıdalar var alıp kullanabilirsin ödeme çok iyi geliyor.
İlk ay daha kalkık gibiydi biraz daha indi kalkıklığı zaten ama insallah daha da inmez. Polen alerjim var sadece fakat bir sorun olabilir mi acaba? 🤔
Teşekkür ederimm bu arada💕🥰

Ben sevemedim, estetikli bir burun böyle olmamalı. Tabi ki domuz gibi de kalkık olmasın ama biraz daha kibar ve şekilli olmalı. Kalin deriilisin %100 özellikle on profil kotu. Yayık ve basik duruyor, tıp bölge de sarkık duruyor. Yandan fena değil

Ben sevemedim, estetikli bir burun böyle olmamalı. Tabi ki domuz gibi de kalkık olmasın ama biraz daha kibar ve şekilli olmalı. Kalin deriilisin %100 özellikle on profil kotu. Yayık ve basik duruyor, tıp bölge de sarkık duruyor. Yandan fena değil
İlk zamanlar kıvrımlı ve şekilliydi zaten. Burun ucum biraz düştü, düzleşme oldu. Ben ucunun bu kadar önde olmasını beğenmiyorum sadece. Onun dışında yan profilimi sevmekteyim.
İlk ameliyattan cıktığım fotoğraflarda ise burnumun ucu dardı, eski burnum geniş değildi zaten. Toparlar diye düşünüyorum o yayıklık. Ben sadece hala ve hala ödemin fazlalığından şikayetçiyim.
Eski burnum gerçekten yandan da önden de çok kötüydü. Burun ucum aşırı düşüktü, kemerliydi ve çok eğriydi. Görseydiniz şok olurdunuz. Yani ben buna da şükrediyorum. Derim kalın değil normal bu arada. Yorumun için teşekkürler :)

merhaba burnunuz çok güzel olmuş gerçekten. Ameliyathane görüntüsü bu görüntüye yakın mıydı acaba ? Birde ilk hafta özellikle önden duruşu nasıldı ??
Ameliyat fotoğraflarım da önden burnum baya minnacıktı, yandan da biraz daha kıvrımlı ve yukarıdaydı. Şimdi birazcık düştü ve hafif düzleşti o kadar. Yine de seviyorum duruşunu. Fakat ödemli halindeyken, önden felaket eğriydi burnum, hatta çok üzülmüştüm. Burnum eğri olacak diye. Eski burnum baya eğriydi çünkü. Ödem hala var tabiki fakat şuan henüz bir şey söylemek için erken. O ameliyattan sonra ki burnumun haline kavuşmuş değilim hala😌

Bana alerji ilacı verdi doktor bir doktorunuzla görüşün alerji için. Malesef iniyor diyorlar bende korkuyorum benimde 10-15 gün arası oldu şuan kalkıklığı çok güzel inşallah inmez benimde
Benim de kalkıktı, indi. Daha da ineceğini düşünmüyorum ama, insallah. :) Alerji ilacı verdi doktorum kullanıyorum😌

Arkadaşlar öncelikle iyi haftasonları. Yeni burnumun 3.ayına girmiş bulunuyorum fakat burnum hala büyük ve özellikle burun kanatlarım çok geniş. Bir de yan profilden burnumun iki tarafı çok farklı gözüküyor ve burun deliklerim ödemlerden dolayı eşit değil. Bir taraftaki şişlik indi diğer taraftaki şişlik biraz duruyor. Fakat şiş olan taraf yan profilden nedense çok daha güzel ve kıvrımlı gözüküyor. İlk 2 ay burnum çok kıvrık ve güzeldi şimdi ise ödemin indiği taraf inanılmaz doğal düz ve ucu çok önde gibi duruyor. Önden de düştüğü belli oluyor. Bunları sizde yaşadınız mı? Ödem indikçe burun kalkıklığı düşer mi? Fotoğrafı atayım size, anlarsınız.

1.Fotoğraf; Ödemin olduğu, kıvrımlı olan taraf
2;Fotoğraf; Ödemin indiği , düz olan taraf
3.Fotoğraf; Önden de bu şekilde
Ön profilden biraz sıkıntılı yandan şahane bence zamanla o da düzelecek
Hangi doktora oldunuz acaba ameliyatınızi

Ön profilden biraz sıkıntılı yandan şahane bence zamanla o da düzelecek
Hangi doktora oldunuz acaba ameliyatınızi
İlk cıktığımda burnum daha dar minnaktı, insallah düzelir. Ama eski halimi görseniz şok olurdunuz yine de eski haline nazaran çok daha iyi. 😂😅
Muhammed Fatih Evcimik doktorum. Memnunum tavsiye ederim.

İlk zamanlar kıvrımlı ve şekilliydi zaten. Burun ucum biraz düştü, düzleşme oldu. Ben ucunun bu kadar önde olmasını beğenmiyorum sadece. Onun dışında yan profilimi sevmekteyim.
İlk ameliyattan cıktığım fotoğraflarda ise burnumun ucu dardı, eski burnum geniş değildi zaten. Toparlar diye düşünüyorum o yayıklık. Ben sadece hala ve hala ödemin fazlalığından şikayetçiyim.
Eski burnum gerçekten yandan da önden de çok kötüydü. Burun ucum aşırı düşüktü, kemerliydi ve çok eğriydi. Görseydiniz şok olurdunuz. Yani ben buna da şükrediyorum. Derim kalın değil normal bu arada. Yorumun için teşekkürler :)
Eskiye gore guzelse iyidir.Ödem indikçe daha da yayıliyor ve dusuyor. Asla kalkma olmaz. Kanatlar tok duruyor zaten kalın derili burunda küçülme zor

X