Bursalı Şubat Anneleri

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
3.641
0
Bursa'lı Şubat Anneleri
Kızlar hamileliğimiz iyice ilerlemeden buluşsak mı? Baby Shower partisi gibi burdan zaten birçok konuyu paylaşıyoruz .Şöyle birşeyler içip stres atarız doğum öncesi ne dersiniz bir tarih belirleyeyim ve ortak bir buluşma noktası haberleriniz bekliyorum a.s.

bende aynı bu başlıkta konu açmayı düşünüyordum iyi yapmışsın tatlım. bakalım rağbet görürde inş. buluşur tanışırız kıs...:)

Şubat annelerinde 4 kişiyiz zaten birde nisan var onunda dikkatini çekmek lazım Dersular buluşmuş Denizlide gün ay yıl koyalım koyalım sen çalışıyorsun o yüzden sana uyucaz hafta sonu olur önümüzdeki hafta sonu nasıl

Şubat annelerinde 4 kişiyiz zaten birde nisan var onunda dikkatini çekmek lazım Dersular buluşmuş Denizlide gün ay yıl koyalım koyalım sen çalışıyorsun o yüzden sana uyucaz hafta sonu olur önümüzdeki hafta sonu nasıl

cumartesi saat 4 den sonra yada pazar öğleden sonra olsun

hahahaha Buluşup göbekleri tokuştururuz :)) bana herşey uyar sabah olmasında öğleden sonra olabilir pazar olabilir hepimize uayacak birşey bulalaım

selam arkadaşlar şimdi gördüm topiği çok isterim ama benim erken doğum tehditim olduğu için evden çıkamıyorum sürekli yatıyorum yakın biyerler olursa bana belki gelebilirim hepinizi öpüyorum

kıslar ben bu hafta sonu kayınvalideme gidiyorum pazar günü ve perşembe gününe kadar da ordayım...
ne yapıcaz..?

selam arkadaşlar şimdi gördüm topiği çok isterim ama benim erken doğum tehditim olduğu için evden çıkamıyorum sürekli yatıyorum yakın biyerler olursa bana belki gelebilirim hepinizi öpüyorum
sen nerelerde oturuyorsun ki sana yakın bir yer ayarlayalım o zaman

kıslar ben bu hafta sonu kayınvalideme gidiyorum pazar günü ve perşembe gününe kadar da ordayım...
ne yapıcaz..?
önümüzdeki hafta olsun zaten ctesi pazar farkedermi sizler için
:sm_cool:

elbetteki var şekerim...
cumt. pazar hiç farketmez canım ayarlarız kim nasıl istiyorsa. ama herkese yakın bi yer olması daha iyi olur

efet benim için merkez uygundur canım. ama diğer arkadaşları bilemem... bakarız haftaya ayarlarız artık değilmi

herkes için merkez daha uygun tabi ama ben gelebilirmiyim bilemiyorum beşevlerde oturuyorum olmadı sağ sağlim bebeklerimizi kucağımıza alalım yaza da buluşuruz:))

Hoşgeldim AĞLIYICAMAMA Bana her yer uyar o zaman Carrefour yapalım Nisan'ada yakın olur

Aslında Carrefour bana daha yakın. Karamanda oturuyorum. Ben sizler için rahat olsun diye çarşı demiştim. Nisancım Carrefour uyar herhalde sana dimi. Benim için problem yok yani.

X