bursalı hamişler hamile kıyafetleri için tavsiye bekliyorum

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
mrb arkadaşlar bursayı pek bilmiyorum. hamile kıyafetlerini nerden alabiliriz.şöyle güzel elbiseler pantolonlrın satıldığı iyi bir yer. okul açılmadan bi alışveriş yapmam gerekecek.

canım heykelde kaan parfümerinin sırasında bir hamile butik var. güzel kıyafetler vardı en son gördüğümde. ayrıca birkaç tane de altıparmak caddesinde var. fiyat olarak da uygun oralar. bir bak istersen.

canım heykelde kaan parfümerinin sırasında bir hamile butik var. güzel kıyafetler vardı en son gördüğümde. ayrıca birkaç tane de altıparmak caddesinde var. fiyat olarak da uygun oralar. bir bak istersen.

teşekkür edrim canım işte yabancı olunca böle oluyo. umarım bulurum.

hmm ben bi kot almıştım 120 flndı ama dışarda gördüğüm kotlardan çok daha güzeldi diğerlerini beğenemedim hamilelikten dolayı zaten biçimsiz buluyorum kendimi bide onları giysem iyce komplexe gircektim.

cnm sönmezin orda arka taraında collezioneden biraz yukarıda berfin hamile giyim var
ben hep ordan aldım fiyatları da uygundu cnm
hatta yanında birkaç mağaza daha var

merhaba arkadaşlar ben 22. haftamda kent meydanı waikikiden 2 tane eşofman tarzı pantalon almıştım 34. haftadayım hala çok rahat giyiyorum tanesi 36 liraydı buay eşimde doğum günü hediyesi olarak aynı yerden likralı penye tunik almış göğüs altından lastikli müthiş rahat onunda fiyatı aynı civarda tavsiye ederim ben genelde doğumdan sonrada giyebileceğim şeyler alıyorum hem kullanışlı hem çok rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…