Bursa'lı arkadaşlardan yardım istiyorum..

prometheus

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
2.767
7.746
Arkadaşlar hafta sonu nişanlımla Bursa'ya gideceğiz ve öğretmenevlerinden birinde kalacağız.Hangi öğretmenevinde kalmalıyız,nerelerde gezmeliyiz,nerelerde yiyip içmeliyiz ve alışveriş yapmalıyız?Arabayla gitmiyoruz,feribotla geçeceğiz İstanbul'dan,şehir içi ulaşımda zorlanır mıyız?Bursa içinden bir kere geçtim ve tek kelimeyle hayran oldum bütün güzelliklerini görmek istiyorum..Yeşil Bursa'lı arkadaşların bize çok yardımcı olacak fikirlerini bekliyorum..

yavrucumm hoşgeliceksin öncelikleee a.s.
merkezde zafer plaza var onun arkasındaki öğretmen evi çok güsel die duydumm alışveriş merkezi tarzı istiosan tam zafer plazanın orada olucaksınız zaten :)
gezme konusuna gelince setbaşını ve çekirgeyi öneririmmm Şeniz
ii vakit geçirmen dileğimleee :nazar:

Arkadaşım hoşbulucam o zamaaaaaaan!Çok teşekkür ederim.Bahsettiğiniz öğretmenevi nerede?Yani arayıp rezervasyon yaptıracağım da,netten neredeki öğretmenevi diye arayayım?Bir de isim de istiyorum mesela Uludağ İskender kebap çok ünlüymüş,Uzay Pastanesi de iyi diye duyduk,böyle tavsiye edebileceğiniz birşey var mı?Şimdiden teşekkürler..

tel numarasını özelden atıyorumm bahsettiğim yer merkezi bi yerr biz yemeğe gttğimiz yer var iskenderci oda heykelde yerii..sen bursayı ne kdr biliosun?:uhm:

Ben Bursa'yı hiç bilmiyorum ama googleye Bursa'da Neler Yapılır yazdım,birkaç yorum çıktı söylediğim yerler..Onun dışında ne nerededir hiç bilmiyorum,sadece bir kere arabayla içinden geçmiştik..

X