Sivilceli Ciltler Bursada olanlar bakabilir mii?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Yanlış yazmışım🙈 IgE olacak. Vücudun bağışıklık sistemiyle alakalı kanda bulunan alerjik bir antikor. Bende çok yüksekmiş. En fazla 120 olması gerekirken 252 çıktı. Bunun yüksek oluşu akne, migren, kronik halsizlik vs. bir çok şeye sebep olabiliyormuş. Şimdi onu dengeleyeceğiz inşaAllah. ☺
Aslında benim de alerjik bir bünyem var ama sivilce sebebi olabileceğini hiç düşünmemiştim🤔
Bir de alerjik olan sivilceler sanki daha küçük küçük sık sık çıkıyor benimkiler daha iri iltihaplı içi dolu.
Yine de baktırmakta fayda var. Ne söylemek gerek acaba buna baktırmak için seninle ilgili nasıl bir şüphe vardı da bakıldı canım? Tedavi sürecinde gözlemlerini buraya da aktar mutlaka :dua:

Aslında benim de alerjik bir bünyem var ama sivilce sebebi olabileceğini hiç düşünmemiştim🤔
Bir de alerjik olan sivilceler sanki daha küçük küçük sık sık çıkıyor benimkiler daha iri iltihaplı içi dolu.
Yine de baktırmakta fayda var. Ne söylemek gerek acaba buna baktırmak için seninle ilgili nasıl bir şüphe vardı da bakıldı canım? Tedavi sürecinde gözlemlerini buraya da aktar mutlaka :dua:
Hayır benimde minik minik sık değil. Orta boyutta seyrek bir şekilde iltihaplı olarak çıkıyor. Yani görünüşe bakılırsa hiç alerjik gibi görünmüyor. Doktor kendisi bu testleri yaptır demişti bende yaptırdım. Ne olduğunu bilmiyordum daha öncesinde. Diğer değerlerim normal çıktı bir tek bu yüksek olunca buna yorduk🤷🏻‍♀️ Yazmaya devam edeceğim canım🤗

Hayır benimde minik minik sık değil. Orta boyutta seyrek bir şekilde iltihaplı olarak çıkıyor. Yani görünüşe bakılırsa hiç alerjik gibi görünmüyor. Doktor kendisi bu testleri yaptır demişti bende yaptırdım. Ne olduğunu bilmiyordum daha öncesinde. Diğer değerlerim normal çıktı bir tek bu yüksek olunca buna yorduk🤷🏻‍♀️ Yazmaya devam edeceğim canım🤗
Canım hangi testleri hangi bölümde yaptırdığını da yazabilir misin sana zahmet?

Canım hangi testleri hangi bölümde yaptırdığını da yazabilir misin sana zahmet?
Bana yaptıracağım testleri doktor reçete etmişti. Hastaneye gidip kan alma bölümüne geçtim. Orada gösterdim bu testleri yaptırmak istiyorum diye daha sonra barkod verdiler ve kan aldılar. Sonra sonuçları aldım doktoruma götürdüm. Kolestrol, tsh, prolaktin, IgE ve bir kaç tane daha değere baktılar

Tahlilleri orada yapmıyorlar. Başka herhangi bir yerde yapıp getirmemizi istiyorlar. Bende özel hastanede yaptırdım
Ama özel hastane tahilileri yapmak için oranın bölümüne de muayene olmamızı istiyor siz hangi hastanede nasıl yaptırdınız? Ben de bu lekelerin sürekli tekrar etmesinden muzdaribim kaç tane Cildiye doktoruna gittim sürekli sprey de kullanmak zor geliyor

Ama özel hastane tahilileri yapmak için oranın bölümüne de muayene olmamızı istiyor siz hangi hastanede nasıl yaptırdınız? Ben de bu lekelerin sürekli tekrar etmesinden muzdaribim kaç tane Cildiye doktoruna gittim sürekli sprey de kullanmak zor geliyor
Ben muayene olmadım. Yıldırım Doruk hastanesinde yaptırdım tahlillerimi. Cildiye doktorum zaten reçete etmişti yaptırmam gerekenleri direk kan alma bölümündeki sekretere gösterdim

Merhaba canım nasılsın? Tedavin nasıl gidiyor iyileşme var mı?☺
İyiyim sen nasılsın☺️ Evet iyileşme var epey. Regl döneminde biraz çıktı küçük küçük sivilceler. Ama geçtiler hemen onun dışında çıkmıyor. A vitaminini günde 2 adete düşürdük. Şuanlık iyi gidiyor. Aralıkta Ige düşmüş mü diye test yapıcaz inşaAllah düşmeye başlamıştır🤲

İyiyim sen nasılsın☺ Evet iyileşme var epey. Regl döneminde biraz çıktı küçük küçük sivilceler. Ama geçtiler hemen onun dışında çıkmıyor. A vitaminini günde 2 adete düşürdük. Şuanlık iyi gidiyor. Aralıkta Ige düşmüş mü diye test yapıcaz inşaAllah düşmeye başlamıştır🤲
Neler neler kullanıyorsun canım günlük? Sevindim iyi gitmesine☺️ Lekelerin ne durumda

Neler neler kullanıyorsun canım günlük? Sevindim iyi gitmesine☺ Lekelerin ne durumda
Günlük olarak 2 adet A vitamini. Birde çinko,d,c vitamini içeren bir hap kullanıyorum. Dışardan olarakta doktorun özel karışımıyla her gün yüzümü tonikliyorum. Haftada 3 günde hazırladığı karışım maskesini yapıyorum akşamları. Lekeler baya hafifledi😍

Günlük olarak 2 adet A vitamini. Birde çinko,d,c vitamini içeren bir hap kullanıyorum. Dışardan olarakta doktorun özel karışımıyla her gün yüzümü tonikliyorum. Haftada 3 günde hazırladığı karışım maskesini yapıyorum akşamları. Lekeler baya hafifledi😍
Hepsi bu kadar Mi? Hiç dermokozmetik ürün yazmadı mi krem yüz temizleyici filan?

X