Sivilceli Ciltler Bursada olanlar bakabilir mii?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

mutlulukarayiciii

Her yerim ağriyi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
611
1.078
Merhaba kızlar. Cilt doktoru Hüseyin Durmuşlar'a muayene olan, tedavi olan var mı? Sivilce problemim için randevu aldım. Ücreti baya bir tuzlu, boşa gitsin istemiyorum.Giden varsa nasıl sonuçlar aldığını bana anlatabilir mi? Cevaplarınıza, deneyimlerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Gittim ben memnun kaldım aktif sivilceler için özel karışım verdi işe yaradı. 1 eylülde izler için tekrar gidicem. Muayene ücreti 300 TL
Fraksiyonel lazer tedavisimi uygulanacak izleriniz icin acaba? Bide size cok rica etsem izlerinizde gelisme olursa buraya yazarsaniz cok sevinirim bursada iyi bir doktor arayisindayim sivilce izlerim icin sizde ilerleme olursa lutfen yazin iyi aksamlar 🙏

Fraksiyonel lazer tedavisimi uygulanacak izleriniz icin acaba? Bide size cok rica etsem izlerinizde gelisme olursa buraya yazarsaniz cok sevinirim bursada iyi bir doktor arayisindayim sivilce izlerim icin sizde ilerleme olursa lutfen yazin iyi aksamlar 🙏
Benim izlerim çok hafif oyüzden öyle bir tedavi yapacağını düşünmüyorum. Yüzeysel hafif lekeler var. Randevuma gittiğimde öğrenirsem sizi de bilgilendiririm. İlerleme kaydettiğimdede yazarım🤗

Benim izlerim çok hafif oyüzden öyle bir tedavi yapacağını düşünmüyorum. Yüzeysel hafif lekeler var. Randevuma gittiğimde öğrenirsem sizi de bilgilendiririm. İlerleme kaydettiğimdede yazarım🤗
Ben de konuyu takipteyim ara ara bilgilendirin bizleri☺️
bir de bahsi geçen doktor kimdir nerede çalışır?

Ben de konuyu takipteyim ara ara bilgilendirin bizleri☺
bir de bahsi geçen doktor kimdir nerede çalışır?
Tabii ki ben bilgileri güncellemeye devam ederim🤗
Doktor Hüseyin Durmuşlar. Bursa'da özel kliniği var. Burada çok meşhur herkesin derdine deva buluyor. Ben de bir çok cildiyeye gittim sonuç alamadım ama bu doktorla 1 ayda baya bir yol katettim diye düşünüyorum. Bursa'da olan herkese tavsiyemdir☺️

Tabii ki ben bilgileri güncellemeye devam ederim🤗
Doktor Hüseyin Durmuşlar. Bursa'da özel kliniği var. Burada çok meşhur herkesin derdine deva buluyor. Ben de bir çok cildiyeye gittim sonuç alamadım ama bu doktorla 1 ayda baya bir yol katettim diye düşünüyorum. Bursa'da olan herkese tavsiyemdir☺
Hadi ya çok merak ettim ben de iyi bir doktor arıyordum bu konuda tam üstüne denk geldi🥰
Senin sivilcelerin nasıl kistik mi içi dolu mu daha önce neler kullandın sürecinden bahseder misin biraz? Şuan doktor neler verdi?

Hadi ya çok merak ettim ben de iyi bir doktor arıyordum bu konuda tam üstüne denk geldi🥰
Senin sivilcelerin nasıl kistik mi içi dolu mu daha önce neler kullandın sürecinden bahseder misin biraz? Şuan doktor neler verdi?
5 sene öncesi çok kötüydü kocaman iltihaplı sivilceler vardı. İlaç tedavisi gördüm (zoretanindi galiba) hiç işe yaramadı tedaviden sonra geri geldiler. Sonra kendiliğinden geçti. 1 senedir de küçük ucu beyaz sivilceler çok yoğun değil ama yanaklarımda çıkıyordu 2-3 tane. Onlar kuruyunca yenileri çıkıyordu. Bu doktoru buldum tavsiye üzerine. 2 kutu monodoks yazdı bana ve özel tonik ve maske hazırlattı. Onları kullanıyorum 1 buçuk aydır. Sivilce çıkmıyor. İzlerim çok hafifledi. Reglin 4. Günü hormon testi,tam kan sayımı, karaciğer testi yaptırdı. Şimdi ki randevuma sonuçları götüreceğim nasıl bir yol izleyeceğimize bakacağız. Şuan da cildim ilk kez çok güzel oldu umarım kalıcı olur☺️

5 sene öncesi çok kötüydü kocaman iltihaplı sivilceler vardı. İlaç tedavisi gördüm (zoretanindi galiba) hiç işe yaramadı tedaviden sonra geri geldiler. Sonra kendiliğinden geçti. 1 senedir de küçük ucu beyaz sivilceler çok yoğun değil ama yanaklarımda çıkıyordu 2-3 tane. Onlar kuruyunca yenileri çıkıyordu. Bu doktoru buldum tavsiye üzerine. 2 kutu monodoks yazdı bana ve özel tonik ve maske hazırlattı. Onları kullanıyorum 1 buçuk aydır. Sivilce çıkmıyor. İzlerim çok hafifledi. Reglin 4. Günü hormon testi,tam kan sayımı, karaciğer testi yaptırdı. Şimdi ki randevuma sonuçları götüreceğim nasıl bir yol izleyeceğimize bakacağız. Şuan da cildim ilk kez çok güzel oldu umarım kalıcı olur☺
Ben de seneler önce monodoks tetradoks kullanmıştım çok iyi gelmişti bana umarım sana da iyi gelir. Yalnız benim 1 sene sonra tekrarlıyor işte 😕
İnşallah kalıcı fayda görürsünüz

Bugün tekrar doktoruma gittim. Yaptığı testler sonucu IEg yüksek çıkmıştı ve kanımda düşük çıktı. Avicap kapsül yazdı 3 kutu. 1 kutuda imuneks mikro glucan plus yazdı. Bu hormonu dengelemek için. Aralıkta tekrar görüneceğim. Sonunda sivilcemin sebebini bulduk. Alerjik nedenlerdenmiş☺️

Bugün tekrar doktoruma gittim. Yaptığı testler sonucu IEg yüksek çıkmıştı ve kanımda düşük çıktı. Avicap kapsül yazdı 3 kutu. 1 kutuda imuneks mikro glucan plus yazdı. Bu hormonu dengelemek için. Aralıkta tekrar görüneceğim. Sonunda sivilcemin sebebini bulduk. Alerjik nedenlerdenmiş☺
Ieg neymiş canım ilk kez duydum?

Ieg neymiş canım ilk kez duydum?
Yanlış yazmışım🙈 IgE olacak. Vücudun bağışıklık sistemiyle alakalı kanda bulunan alerjik bir antikor. Bende çok yüksekmiş. En fazla 120 olması gerekirken 252 çıktı. Bunun yüksek oluşu akne, migren, kronik halsizlik vs. bir çok şeye sebep olabiliyormuş. Şimdi onu dengeleyeceğiz inşaAllah. ☺️

X