bursada kadın doğum doktoru önerileri

merhaba kızlar 6+4 haftalık hamileyim bursada doktor arıyorum. dün Güler Yıldız a gittim osmangazi tıp merkezinde ama hiç mi hiç memnun kalmadım. nejdet kırker var ama oda pembe mavide ve çok yüksek ücretleri maalesef evimede uzak. merkezde oturuyorum bana zübeyde de yada şevket yılmaz da yada önereceğiniz fiyatlarını bildiğiniz iyi bir doktor var mı? açıklasın bebekle alakalı bilgi versin istiyorum doktorum.
Merhaba,
Esentepe tip merkezinde Nese Solak Korkmazer hanimi kesinlikle oneririm. Cok guleryuzlu bir doktor. Kendisiyle cok gec tanistik. 32 haftalik gebe iken Nese hanima gittim keske ilk gunden beri gitseymisim . Dogumdan sonra da cok ilgili bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkürler inşallah sağlıkla bebeğini kucağına almak nasip olsun canım dogumdan sonra müsait olunca yazarsın nasıl geçtiğini buralara gelebilirsen :)

Kızlar merhaba hepinize, Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah, ben de Bursa da kadın doğum doktor u arıyorum, medicabil ve esentepe hastanesi çok yakın evimize, esentepe içimden geçiyor, Neşe hanım i duymuştum ama yoğunluktan randevu alamamıştım bi kez, esentepe hastanesi nde kesinlikle neşe hanımı mı önerirsiniz?

Konuyu bi güncelleyeyim 😊 2017 de Natal klinik doktorlarından Demet Haytoğlu ile devam ederek oğlumu kucağıma aldım bin şükür 🙏🏻 Doğumu anlaşmalı olduğu Osman Gazi aritmi hastanesinde yaptım o dönemde ama hemşirelerden memnun kalmadım. Hatta oğlumun ayak izini vermediler bana arşivden bu defa dönüşte isteyeceğim. Doktorla ilgili aşırı memnunun şimdi 2.bebişi istiyoruz nasipse yine demet hanıma gideceğim inşallah. Hamileliğimin yarı süresini Van’da geçiriyorum görevimden ötürü ona rağmen bir gece hastalandığımda buradaki doktorlar alerjik bünyem olduğundan müdehale etmezken Bursa’dan yetişti resmen buralara doktorlara gerekli talimatı vererek o ateşten kurtardı beni. Tavsiye ederim kesinlikle... hastane olarak henüz hamile olmadığım ve Bursa’ya dönmediğim için gidemedim kendisine kontrole gittiğimde hangi hastaneler ile anlaşmalı olduğunu öğreneceğim. Bursa’da doktor tavsiye edecek olursam eğer Natal klinik doktorları dışında pembe mavi de Nejdet beyi tavsiye ederim. Kendisi bizim sülalemizin doktorudur. Ablama çocuğun olmaz demişlerdi yumurtalığı alındığı zaman şu an biri 16 biri 12 yaşında 2 kızı var

Slm
Mehmet Karabulut a gittim bu hafta. Randevumu Murat Kadıoğluna almıştım ama bir şekilde değiştirmem gerekti tarihi vs. Çok memnun kaldım Mehmet Bey den. İstediğiniz herşeyi sorabiliyorsunuz ve cevap bulabiliyorsunuz. Dr olarak sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Ama tabii ultrasonlar eski. Özeldeki gibi dr bakarken yatarken bebeğimi izliyeyim iki ekran olsun falan beklemeyin. Dr döndürüp gösteriyor gerçi de... Onun dışında eşinizle içeri giremiyorsunuz. Bana bu çok ilginç geldi. İlk defa eşimsiz ultrasonda bebeğimi gördüm. Üçlü testimi de yaptırdım, öyle çok büyük sıkıntılar, sıralar falan da yoktu. Bu konuda da rahattı. Şimdilik devam etmeyi düşünüyorum ben bu şekilde... Bakalım ekstra birşey çıkmazsa özele gitmem diye düşünüyorum... Olur da gidersem de (ilk gebeliğimden ders), herhangi oluşacak ters bir duruma karşı burda da mutlaka dr uma arada bir de olsa görünüp, devam ederim. En kapsamlı hastanelerinden biri Bursa nın yenidoğan konusunda...
Dr. Mehmet Karabulut'a gittim. Kistlerim için çok sert muayene ediyor. Muayene esnasında çok canım yandığını söyledim, üstüne birde beni terledi. Zaten Kistlerim ağrı yapıyordu muayenesinden sonra tümgün ağrım oldu. Bir daha asla gitmem, ilk muayenede böyle davranıyorsa, tedavi aşamasında neler yaşarım bilmiyorum. Mehmet beye gidecekseniz bir daha düşünün derim.

X