bursada kadın doğum doktoru önerileri

Gittiniz mi acaba
Evet canım buraya yazmayı unutmuşum. :KK22:

Doktorla görüştüm, doğuma az kaldığı için bundan sonra yapacaklarımızdan bahsetti. İlgiliydi. Giden başka kişilerde çok memnun olduklarını söylediler. Hastanede baska bir hastasıyla konusma fırsatım oldu. En basından beri geldiğini ve cok memnun oldugunu söyledi. İnşallah doğumumu da rahat yaparım. Bu doktora devam edeceğim sıkıntı yok :KK39:

Jimer Nuray Sözeri ni tavsiye ederim. 11 mart ta epidural sezeryan ile doğumum oldu her şey sorunsuz geçti. Kontrollerde de sorularıma cevap alabildiğim güler yüzlü anlayışla ilgi gösterdi. C.tesi ameliyat oldum o gün ve pazar günü haftasonu demeden tekrar kontrole geldi ilgilendi her zaman güler yüzlü samimi benim için önemli olan buydu ve deneyimli olması güven vermesi beni memnun etti. Ayrıca hastanedeki hemşireler, ameliyat ekibi de gayet ilgili samimi davrandı ben genel olarak memnun kaldım bu yüzden de tavsiye ederim. :)

Jimer Nuray Sözeri ni tavsiye ederim. 11 mart ta epidural sezeryan ile doğumum oldu her şey sorunsuz geçti. Kontrollerde de sorularıma cevap alabildiğim güler yüzlü anlayışla ilgi gösterdi. C.tesi ameliyat oldum o gün ve pazar günü haftasonu demeden tekrar kontrole geldi ilgilendi her zaman güler yüzlü samimi benim için önemli olan buydu ve deneyimli olması güven vermesi beni memnun etti. Ayrıca hastanedeki hemşireler, ameliyat ekibi de gayet ilgili samimi davrandı ben genel olarak memnun kaldım bu yüzden de tavsiye ederim. :)
Hayırlı olsun allah anali babali buyutsun ins

Merhaba,doğum ne kadara mal oldu size?

Biz Ağustos ayında başladık gebelik takibine o yüzden o zamanki fiyat değişmedi bizim için epidural sezeryan oldum. 2 gün yatış, fotograf çekimi (12 fotograflık albüm verdiler),pasta-şerbet ikramı (sizin için), sıcak içecek servisi, battaniye hediye verdiler 3.500 liraya mal oldu bize. :) Güncel fiyatı bilmiyorum

Bende Hayat Hastanesine Nazmiye Şentürk'e gidiyorum arkadaşım onda doğum yaptı memnun kaldı bende direkt ona gittim gerçekten çok tatlı bir bayan ultrasonla bakarkenn en ınce ayrıntısına kadar izah ediyor beni bilgilendiriyor muayene ücreti çalışan olduğum için 70 tl artı bişey cıkarsa doktorum fiyatını soyluyor istersen devlette de yaptırabılırsın dıye öneride bulunuyor doğum ne kadar diye sordum 1500 tl dedi benim doğumum eylülde olcak o zamana kadar değişir mi bilmem ama doktorumdan çok memnunum

Gebeliğin ilk başından 32. Haftaya kadar jimerde hatice uğur a gittim ilk zamanlar çok güzeldi ilgiliydi son 1 ay giderken ayağım geri gitmeye başladı kiloya takmış bir doktor 12 kiloyla doğuma sokmak istiyor bunun için son zamanlarda psikolojik baskı kurmaya başlamıştı 32. Haftada doktorumu değiştirip esentepe tıp merkezinde Neşe hanıma devam ettim keşke gebeliğin başından itibaren gitseymişim asistanıda kendi de çok güler yüzlü anlayışlı tüm sorulara sabırla cevap veren bir doktor kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba bende bugün öğrendim hamile olduğumu ve hemen doktor arayışına girdi ben özel e gitmeyi düşünmüyorum önemli bisy olmadığı surece inş calisiyorm o yüzden çok iyi seçmeliym doktorumu daha önce zubeyde de Nuri yagciya gitmsti çok Babacandi siz kimi tavsiye edersnz

Evet canım buraya yazmayı unutmuşum. :KK22:

Doktorla görüştüm, doğuma az kaldığı için bundan sonra yapacaklarımızdan bahsetti. İlgiliydi. Giden başka kişilerde çok memnun olduklarını söylediler. Hastanede baska bir hastasıyla konusma fırsatım oldu. En basından beri geldiğini ve cok memnun oldugunu söyledi. İnşallah doğumumu da rahat yaparım. Bu doktora devam edeceğim sıkıntı yok :KK39:
Merhaba dogum yaptiniz mi hayırlı olsun :)

Merhaba bende bugün öğrendim hamile olduğumu ve hemen doktor arayışına girdi ben özel e gitmeyi düşünmüyorum önemli bisy olmadığı surece inş calisiyorm o yüzden çok iyi seçmeliym doktorumu daha önce zubeyde de Nuri yagciya gitmsti çok Babacandi siz kimi tavsiye edersnz
Bbde ilk baslarda zübeyde ye gittim lale dört isik mustafa altundag yilmaz cetine gidin derim etrafımda kiler hep memnun

Ben Mehmet Karabulut a gidiyorum Zübeyde Hanım da. (24 haftalık gebeyim) Gayet memnunum şu an. Hem tecrübeli bir doktor, hem de gayet rahat soru sorup, cevap alabileceğiniz bir doktor. Tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar detaylı ultrason yaptıranlar hangi hastanede yaptırdığını ve ücretini yazabilir mi? hangi hastaneyi arasam gelmeniz gerekiyor fiyat bilgisi için diyorlar. hastane hastane dolaşmayalım haberleşelim olur mu?

selam kızlar konuyu açtıktan sonra dönememişim pek buralara. güncel bilgi paylaşayım :) ben gönlüme göre müthiş ilgili bir doktor buldum. Natal Klinikten Demet hanım. klinikteki diğer doktorlarada başka başka arkadaşlarım gittiler hepsi çok memnun. ben hamileliğimin uzunca bir sürecini atandığım il olan van da geçirmek zorunda kaldım bu sebeple burada da dr arayışına girdim bir dr da burdan buldum ama demet hanım sağolsun vanda son dönemde ateşim çıktı bünyemi ve alerjimi duyan doktorlar ilaçtan serumdan kaçarken gecenin bir yarısı aradık ulaştık anlattı resmen bursadan vana müdahale etti kadın. ve bebeğimle ilgili ne söylediyse hepsi çıktı. doğumu osmangazide yaptım bursada pek çok hastane ile anlaşması var kendisi saat kaç olursa olsun gelip kendi hastasının doğumunu yaptırıyor. ve ilgisi muhteşem :KK66: kesinlikle tavsiye ederim.

üstelik benim bebeğime 8-9 dr gezmeme rağmen ( buna zübeyde de dahil ) zeka özürlü olacak doğurmak için üniversiteden rapor almalısın vs dediler ama demet hanım bana kaptığım virüsün ne olduğunu da aslında korkmamam gerektiğinide ve doğurmak istiyorsam bir rapora gerek olmadığını söyledi çok şükür bin şüküğr oğlumun hiç bir sıkıntısı yoktu. aynı klinikte ahmet bey detaylı ultrasonumu çekti. ve ben van da muayeneye gittiğimde bana bebeğimin küçük kaldığını söylediler tekrar ulaşıp beni perinatolağa yönlendir hiç bir sıkıntı olmadığını öğrendik. anlayacağınız 2. çocuğum için ve soran tüm arkadaşlarıma önerim olarak demet hanım tek adresim :)

hepinize güzel hamilelikler diliyorum :*

Bende Hayat Hastanesine Nazmiye Şentürk'e gidiyorum arkadaşım onda doğum yaptı memnun kaldı bende direkt ona gittim gerçekten çok tatlı bir bayan ultrasonla bakarkenn en ınce ayrıntısına kadar izah ediyor beni bilgilendiriyor muayene ücreti çalışan olduğum için 70 tl artı bişey cıkarsa doktorum fiyatını soyluyor istersen devlette de yaptırabılırsın dıye öneride bulunuyor doğum ne kadar diye sordum 1500 tl dedi benim doğumum eylülde olcak o zamana kadar değişir mi bilmem ama doktorumdan çok memnunum
Merhaba ben de Nazmiye hanima gidiyorum. Onceki dogumumu da kendisi yaptirmisti. Cok memnun kalmistim. Normal dogumu da destekleyen bir doktor. Siz dogum yaptiniz mi? Hastene nasil acaba ? Birde normal mi sezeryan mi oldunuz? Cevaplarsaniz sevinirim. Saglicakla buyutun insallah

Merhaba ben de Nazmiye hanima gidiyorum. Onceki dogumumu da kendisi yaptirmisti. Cok memnun kalmistim. Normal dogumu da destekleyen bir doktor. Siz dogum yaptiniz mi? Hastene nasil acaba ? Birde normal mi sezeryan mi oldunuz? Cevaplarsaniz sevinirim. Saglicakla buyutun insallah
Hala aynı doktora gidiyormusunuz acaba ben de doktor arayışında olan biriyim chp yazarsanız sevinirim

merhaba kızlar 6+4 haftalık hamileyim bursada doktor arıyorum. dün Güler Yıldız a gittim osmangazi tıp merkezinde ama hiç mi hiç memnun kalmadım. nejdet kırker var ama oda pembe mavide ve çok yüksek ücretleri maalesef evimede uzak. merkezde oturuyorum bana zübeyde de yada şevket yılmaz da yada önereceğiniz fiyatlarını bildiğiniz iyi bir doktor var mı? açıklasın bebekle alakalı bilgi versin istiyorum doktorum.

X