Bursa'da gezilecek yer tavsiyeleri

mrv_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013
235
3
Aslen Bursalıyız. Ama hep ben çocukken gittik pek hatırlamıyorum.Güzel olduğunu da biliyorum ama. Bir kaç gün sonra tatile gideceğiz 3-4 gün de orada konaklayacağız. Ben gitmeyeli 8 yıl oldu. Bir de gittiğimizde öyle fazla gezmedik merkezi çoğunlukla İnegöl'deydik. Bu kez özellikle merkezi yerlerine gitmek istiyorum biraz eğlence yerleri , biraz doğasıyla ünlü yerleri. Mutlaka görün diyeceğiniz yer tavsiyeleriniz var mı?

gezmek istediğin yere bağlı olarak değişen bir şehirdir bursa'm. eğlenceden kastın gece dışarı çıkmaksa ( bara gitmek vs .) bongo bar vici suare tavsiyemdir.

yok ben akşam sadece kahve içmek oturmak istiyorum diyorsan zaten fsm den şaşmıcaksın. fsm caddesnde önerebileceğim çok kafe var hepsi birbirinden güzel benim için hep bulunduğum yerdir elittir canımdr.

önümüz kış malum bursa zaten uludağıyla güzel ailenle uludağa da gidebilirsin haftasonu.

bisiklet sürmek istiyorum piknik yapmak istiyorum diyorsan zaten tek adresin botanik olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…