Bursa'da Doktor Arıyorum

nese_206

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
42
0
merhaba kızlar ben bursada jimer hastanesinde yumurta takibi tedavisi görüyorum ama eşimin işleri bozulduğu için ssk veya zübeyde hanıma hastanelerine gitmek istiyorum bildiğiniz alanında uzman iyi bir doktor varmı benimle paylaşırsanız sevinirim

canım bu konuyla ilgili çok başlık var, onların hepsini bir oku istersen. benim doktorum zübeydehanımda dr Özer Kutlu. ben kendisinden çok memnunum. kendisi aynı zamanda tüp bebek uzmanı. yani yumurta takibi, aşılama, tüp bebek falan bu konuların hepsinde tecrübeli. ben doğal yolla hamile kaldım çok şükür ama kendisinde tedavi görüp hamile olan arkadaşlar da var sitede. gerçi benim hamile kalmam da biraz zor oldu, ben de aşılama falan yaptırırım, olmazsa tüp bebeğe geçeriz diye özer beyi tercih etmiştim. daha önce de bir düşüğüm olduğu için kendisi bu konularda da tecrübeli. aşılama yaptıracak olsaydım ilaçları hastanede rapor çıkartıp alacaktık. özer bey bu konuda da yardımcı olacaktı. ama çok şükür gerek kalmadı. inşallah senin de gerek kalmadan biran önce gelir bebeğin.

iyi bir doktor ariiyorun aşilama üzerine ya bursa yada izmit bildiginiz iyi bir doktor yardim edermisiniz bir kere aşilama yptirdim ve olmadi
:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…