Bursa’da devlet hastanesinde veya şehir hastanesinde iyi bir infertilite (kısırlık) doktoru bilen var mı tecrübesi olanlar yardımcı olur musunuz 🙏🏼

Kızlar ben istanbula yerleştim bir dönem için. Burada gidiyorum doktora. Bu ay enfeksiyon için gittiğim kadın doğum doktoruna biraz bahsettim durumumdan,1 yıldır olmadığından.. benim alanım değil ama madem böyle bir sorun var,infertiliteye sıra al detaylı bakılsın dedi. Bu ay da olmazsa infertiliteye sıra alıp yeni baştan başlayacağım. Gönlüm gerek kalmamasından yana tabi Ama Türkiye gündemi o kadar yoğun ki, bu ay hiç kendi üzerime düşmedim. İnsanlar acı çekiyor ve bu durumda hiç aklıma gelmiyor yumurtlama,ilişki vs. Rabbim hepsinin yardımcısı olsun inşaAllah

açtığım başlığa gelirsek, bir arkadaşım için sordum,Bursa’da yaşıyor kendisi. O da infertiliteye gitmek istiyor da iyi bir doktor bulmamız lazım. Bilen varsa destek istiyoruz ♥
yirmibesekim Asli Miraz

Aynen öyle canım bende bıraktım artık ne olacağımız belli değil yarına çıkmaya ihtimalimiz yok Rabbim yar ve yardımcımız olsun

bu ay benimde umrumda değil insanlıktan tiksindim iğrendim. tekrar geçmiş olsun umarım gerek kalmaz yada bir sorun çıkmaz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…