Bursa'da buluşma var..

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
36
merhaba kızlar

güzel dostluklar kurmak,hep birlikte kadınlar günümüzü kutlamak içten sıcak güzel birgün gecirmek adına bursada bir bulusma düzenliyoruz..

nottt:lütfen bulusma haberlerini son yazılanlardan itibaren oumaya baslayınnn!

KISLAR geldiginizde yeri bulmada sorun yasamamanız için (özellikle yeni gelen arkadaslarımız)bana özel mesajdan telefon numaralarını bırakabilirler yada ben numaramı verebilirm
toplanıp güzel bir kafa dagıtalım kızlar..cogumuza iyi gelecegegine eminim...:1rolleyes:

ee hadi bakalım gelmek isteyenler listeye isimlerini yazdırmaya baslasınlar...

bursada olupta gelmeyenin mutfagını fareler bassın emiiisırnaşık şey

nerdesinizzzzzz bursalı bacikolarrr:eek:klava:daha cok katılım bekliyoruzzzyerimseniben

Son düzenleme:
keşke yazını sonuna kadar okumasaydım
mutfağını f............ dedin ya
öldürdün beni
bak adını bile yazamıyorum.o kadar yani
ölümden bile korkmam ondan korktuğum kadar
8 mart uygun bi tarih olursa benim için
seve seve gelirim.

keşke yazını sonuna kadar okumasaydım
mutfağını f............ dedin ya
öldürdün beni
bak adını bile yazamıyorum.o kadar yani
ölümden bile korkmam ondan korktuğum kadar
8 mart uygun bi tarih olursa benim için
seve seve gelirim.

:dance::dance:ben bilmem gelmessen söylerim basarlar valla mutfagınısırnaşık şey

tamam canım uygun olursan bekleriz:asigim:

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi nerdesiniiz yahuuuuuyerimseniben

canların ya ben de çok gelmek ısterdım ama bebişim var yenı çok ta kuçuk başka bır zaman inşallah benım mazeretım var fareler basmaz bızım evı değil mi:)))))))))))))))))))

arkadaşlar çocuklar içinde uygun bir yer seçilirse ben varım oğlum 2,5 yaşında bırakabileceğim kimse yok kaydirigubbakcemile5

canların ya ben de çok gelmek ısterdım ama bebişim var yenı çok ta kuçuk başka bır zaman inşallah benım mazeretım var fareler basmaz bızım evı değil mi:)))))))))))))))))))

umarım basmazkaydirigubbakcemile3 ama bastan anlasmamızı yaptık sanırım hücüm edeceklersırnaşık şey

arkadaşlar çocuklar içinde uygun bir yer seçilirse ben varım oğlum 2,5 yaşında bırakabileceğim kimse yok kaydirigubbakcemile5

tamam canım ona göre ayarlarız sen hiç merak etme:asigim:

çocuğuma uygun olduktan sonra zaman mekan farketmez kaydirigubbakcemile5 görüşürüz inşallah :lepi:

arkadaşlar bende buluşmaya gelirim ne gun olursa bana uyar ama ... benimde 2 yaşında oğlum var bende bırakamam bi yere bence mc donals ta olsun çarşıdaki mc danıls taa.. eğer uyarsa hem çocuklar için ii hemde bizim içinn.. a.s.

arkadaşlar bende buluşmaya gelirim ne gun olursa bana uyar ama ... benimde 2 yaşında oğlum var bende bırakamam bi yere bence mc donals ta olsun çarşıdaki mc danıls taa.. eğer uyarsa hem çocuklar için ii hemde bizim içinn.. a.s.

tamam canım merak etme sen cocuklarınızla rahat edebileceginiz bir yer ayarlıyacagız.
mc. donels fikri aklımızda bulunsun..yalnız ben hani hep birlikte eylenebilecegimiz bir yer ayarlamaya calısıyorum..olmassa orayıda düşünürüz..:nazar:

kızlar bende gelmek istiyorum ama benim kızımda 17 aylık henüz ona göre bi yer olursa uygun olursa gelmek isterim
bende sizlerle tanışmak istiyorum hem kızıma arkadslar da bulmak istiyorum malum çalışan anneyim çocuk evde babaannesiyle kalıyo sıkılıyo

kızlar bende gelmek istiyorum ama benim kızımda 17 aylık henüz ona göre bi yer olursa uygun olursa gelmek isterim
bende sizlerle tanışmak istiyorum hem kızıma arkadslar da bulmak istiyorum malum çalışan anneyim çocuk evde babaannesiyle kalıyo sıkılıyo

tabiki canım memnun oluruzzz..zaten toplanacagımız yer cocuklarada uygun olacakki sizlerde rahat olasınız..aklınız kalmasın..

yakın zamanda gelecek kişi sayısına göre yeri ve tarihi belirleriz..:1rolleyes:

arkadaşlar bende varım.bursada oturuyorum ama pek bursayı tanımıyorum.kolay bi yer olsun.gelirim.sizinle tanışmak isterim.eğer kesin bi yer verirseniz nasıl buluşacağız,nasıl tanışacağız onu hala düşünüyorum.

arkadaşlar bende varım.bursada oturuyorum ama pek bursayı tanımıyorum.kolay bi yer olsun.gelirim.sizinle tanışmak isterim.eğer kesin bi yer verirseniz nasıl buluşacağız,nasıl tanışacağız onu hala düşünüyorum.

basımıızın üstünde yerin var canım...hosgeldin..:asigim:

şimdi ilk basta bi gelicek ollanları bir belirleyelim nereleri öneriyorlar ögrenelim ona göre ayarlıyalım dedik.

bu hafta içerisinde yeri ve tarihi yazıcam..:1rolleyes:

meraba.bende gelmek isterim.tanışmak isterim siznle.bursaya gelin geldim hiç arkadaşım yok.malinanın dediği gibi bende tanımıyorum fazla burayı kolay bi yer olsun...

meraba.bende gelmek isterim.tanışmak isterim siznle.bursaya gelin geldim hiç arkadaşım yok.malinanın dediği gibi bende tanımıyorum fazla burayı kolay bi yer olsun...

sende hosgeldin canım:asigim:

merak etmeyin bulusma yerimiz rahatlıkla bulabileceginiz herkesin bildigi bir yer olacak..
ayrıca burda içten güzel dostluklar kuracagına eminim..umarım kısa zamanda bursamıza alısırsın...
bulusma yeri için topiği takip edin..

kızlar yer bellli olduuuuuuuuuuu

tarih:15 Mart Pazar

yer:zafer plaza içindeki Mac Renzi cafeee

saat:14:00

ilk basta oturup bir tanısırız karsılıklı görüşür konusuruz. aramızda cocuklu gelen arkadaslarımız olucak.cocuklarıyla rahat edebilmeleri için ordanda mc donelds gecer sohbetimize devam ederiz...

KISLAR geldiginizde yeri bulmada sorun yasamamanız için (özellikle yeni gelen arkadaslarımız)bana özel mesajdan telefon numaralarını bırakabilirler yada ben numaramı verebilirm ..

tubi cahilliğime verde neresi kız burası ben çıkaramadım bu cafeyi

tubi cahilliğime verde neresi kız burası ben çıkaramadım bu cafeyi

zafer plazanın en alt katında..zafer plazaya girince ismini bir yere kaydet sorarsan gösterirler..

yada zafer plazaya geldiginde numaranı bna özelden bırak yada ben vereyim.geldiginde zafer plazanın önünden seni alırım

ama olmadı ki arkadaşlar. 13:00 - 15:00 arası AÖF dersim var benim ve sınav öncesi asamam ki:çok üzgünüm:

ama ben birinizin numarasını alayım özelden de çıkınca bi aksilik olamzsa sizi takip edip, sonradan katılayım. gerçekten hepinizle tanışmayı çok istiyorum kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.

X