Gebeliğe Hazırlık Bursa ili için jinekolog önerisi olan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada clife kullanımından sonra tecrübelerini bizimle de paylaş canım

O konuda yanlışı var tabi. Peki pko var mı sende
Evet pko var dedi bi ilaç vermedi 6 7 dr a gittim pko diyen olmadı bu dr bana pko dedi ama ben kendim yumurtluyorum ilaç vermedi yumurtam büyüdü ama çatlatma iğnesi verdi ama ben kist olmuyodu ki niye çatlatma iğnesi verdi onu da bilmiyorum oyle işte bi randıman alamadım o dr dan

Bana da sağda var dedi benimde 3.doktorım şimdiye kadar diyen çıkmamıştı.

Garip anlayamadım o sebepten başka dr a gideceğim
Bi git bakalım inş daha iyi doktor bulursun. Herkesin düşüncesi farklı. Bende çok iyi diye Bi doktora gittim çok araştırmıştım herkes memnundu kadın sorularıma bile cevap vermedi

Merhaba! Bursa şehir hastanesinde murat kadıoğlundan asla şaşma öyle böyle değil adam dillerden dillere destan olmuş doktor beyin de kadınlara yönelik hikayesi olduğu için kadınlar üzerinde etkisi epey fazla olmuş yani sağlığımız için herşeyi yapıyor. Ben ondan başkasına gitmiyorum randevu almak çok zor arada şansını dene olmadı sabah 07:30 da orda ol sıra al muane olursunuz allah şifa versin.

Kesinlikle hamileler özel hastanelerin kapısından dahi geçmemeli evet güler yüzlü ama sağlıkta bilgi sıfır devlet araştırma hastanesi sonuçta ben düşük yaptım güya özele gidiyordum meğer bende enfeksiyon varmış ondan düşük yapmışım bunu da devlet hastanesinde öğreniyorum

Muzaffer bey devlet hastanesinden yeni özele geçti bilgili iyi bir doktor

Canım memnun kaldın mı muzaffer hocadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…