BURSA' DA PCOS TEDAVİSİ İÇİN DOKTOR TAVSİYESİ

pus

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
12
1
Merhaba Arkadaşlar. Bursa' da yaşıyorum. 31 yaşındayım. Bir yıldır bebek için çabalarımız sonuçsuz kalınca Doç. Dr. Engin KORKMAZER hocaya gittik ve maalesef polikistik over sendromu (PCOS) olduğumu öğrendim. İnsülin direncim de var. Glifor kullanmaya başladım. Temmuz ayında beş gün femara kullandım sonra 26.07.2024 te ilk kez çatlatma iğnesi oldum. Maalesef sonuç olumsuz. İlk denemede olmamış. Üzüldüm açıkçası. Doktor Bey ile aramız iyi. Kendisinden de bir hasta olarak memnunum. Yine de aynı ilde bu süreci yaşayanlar kimler? Hangi hekimle bebek sahibi oldular? öğrenmek istedim. Süreç tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Herkese güzel günler diliyorum.

Ben de Bursa’da yaşıyorum daha doğrusu yeni yaşamaya başladım şu an 4 haftalık hamileyim araştırmalarım sonucunda doktor Mehmet Aral Atalay’ı önerdiler randevu aldım bakalım özel muayenesi varmış fikir olur belki size de geçmiş olsun

Reactions: pus
Hoş geldiniz. İnşallah Bursa' da çok mutlu olursunuz. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın. Teşekkür ederim :)

Aynı durumu yaşamadım pcos değildim ama gebelik takibini Mehmet Aral Atalay yaptı. Umarım size de faydası olur

Merhaba ben de pcosum ama insülin direncim, kilom yok, Volkan Aksakallı hoca ile sürece başladık 2. Aydayız yakın zamanda sonuç alacağımıza inanıyorum kendisi bu konuda fazlasıyla tecrübeli ayrıca sakin naif yapısı hastalarıyla olan iletişimi çok iyi, araştırın lütfen, pcoslu olup sonuç alan çok kişi var gebelik takibi ve doğum konusunda da uzman bursanın en iyi kadın doğumcularından biridir

bende pkoyum emre uysala gidiyorum daha önceki doktorlar pko olduğumu bile göremediler, emre hoca direkt usg de görüntüyü gösterdi. Benim yumurtlamam da ve gelişmesinde sıkıntı yok ancak 2 kere klomen+ ovitrelleden sonuç alamadık.kendisinden çok memnun olduğum için devam edeceğim ama bende farklı doktor tecrübelerine açığım.

Bende aynı hastanede farklı Bi doktora gittim doktorum geçen ay ayrıldı sizinle aynı durumdayım insülin direnci ve pcos aynı tedaviyi gördüm 2. Aydaki denemede olumlu sonuç aldık çok şükür pes etmeyin bende şu an gebelik takibine engin hocayla devam ediyorum çok memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…