Bursa da hsg filmi nerde çekilmeli fiyat nedir devlet karşılarmı bilgisi olan yazabilirmi ?

çekirge doruk hastanesi Elfi Divanlı 2 hafta once cekildim hayatımda görebileceğim en tatlı kadın diyebilirim baska hiçbiryere sormadan gidebilirsin anestezisiz fiyat bilmiyorum anestezili cektırdım 5000 tl kadın dogum doktorum nilüfer dorukta once ona gıdıp ılacı yazdırdım ilacı devlet karsılıyor normalde 1000 küsür bır ılac ama alamazsan ilacı anestezi ve ilac dahıl 6 bin tl

Ve pcoslu 3 senedir çocuğu olmayan bana gerçekten iyi doktor önerirmisiniz bursa da teşekkürler
Hayat hastanesinin kapısından bile gecme sana tavsiyem doruktan fıyat alamayınca hayata gıttım daha uygun olunca ama gıttım sarı alan müşaade kısmında hazırlanıyorsun cekıme ve amelıyat hanede oluyor dogal olarak ustundekı herseyı cıkarıp amelıyat onluguyle gidiyorsun ve bır suru onsan arasından o halde gecıyorsun neyse gittim hazırlandım ve 3 saat beklettıler en sonra 1 saat sonra dedıker ama ben uzerımı degıstırıp ucretımı alıo cıktım dorugu aradım o gun şansıma bılgı aldım ve ertesı gune hemen aradan randevu olusturdular yogun oldukları halde ve ozel oda verıyorlar orada hazırlanıp ameliyathaneye alıyorlar

Ben kaç doktora gittim üç senedir hiç biri hsg çekelim demedi saçma sapan direk duphaston klomen vb biseyler yaptılar bilmiyorum gerekmi görmediler ama kendim arastırırken önemli olduğunu gördüm peki siz kendinizmi yaptırmak istediniz

Evet ben kendım yaptırmak istedim 10-11 aydır nerdeyse korunmuyorum 2 kere çatlatma iğnesi vurdurdum eşimdede bendede bir sıkıntk yok doktoruma 2 ay oncesı demıstım son çatlatma ıgmemden sonra bıraz kendı halıne bırakıcam sonra rahım filmi cektırmek ıstıyorum dedım oda git kafanı dinle biraz hamile kalmazsan reglinde istediğinde gel randevu ayarlarız dedı cekildm ama birşey çıkmadı açım güzem çıktı yanı ama doktorum en ufak engelleyıcı bızım gormedıgımız bırsey varsa işlem sırasında yapılıyor hsgdem sonra 6 ay hamilelik şansıda yüksek birazds onun için istedim bütün işlemlerim yapılsın diyr

Nasıl bir durum bu ya şaka gibi o kadar uğraşıyoruz hiçbir sebep olmadan olmuyor bende bundan çekiniyorum herseyi yap yap gene bi sonuç göreme artık sinirlerim bozuldu vazgecicem sanırım bu uğraştan

Nasıl bir durum bu ya şaka gibi o kadar uğraşıyoruz hiçbir sebep olmadan olmuyor bende bundan çekiniyorum herseyi yap yap gene bi sonuç göreme artık sinirlerim bozuldu vazgecicem sanırım bu uğraştan
İşte kısmet hersey ben yaptırmam gereken herseyı yaptırdım enazından kafamda bu olabilir mi dıye paikolojık bırsey kalmadı bundan sonrası Allaha kalmış kaderimiz neyse o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…