Düğün Bursa 2011 gelinleri hang mekanlarda nasıl düğün yapacaklar

sryya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
19
1
Bursada 2011 yılında evlenecekler düğünleriniz için salon tuttunuzmu?nerede ve nasıl bir düğün olacak hadi paylaşımları bekliyorum fikirleride:KK61:

biz nişanlımla as merkez grand salonu tuttuk..en hoşuma giden burası oldu....

Merhaba kızlar öncelikle herkesin mutluluğu daim olsun inşallah.Allah herkesi bir yastıkta kocatsın diycem ama yastıklarda 2 li artık, olsun:)Benimde inş bu yaz olucak ama tam tarih belli değil haziran olabilir.Benimde aklımda olan bir kaç yer var.Atalay prens,gold,karlitepe gibi ama henüz görüşmedik.Yani bilgilerinize çok ihtiyacım var.Önerelerinize açığım kızlar

Daha kimsenin belli değil heralde.Peki belediyeler gün vermeye başladımı kızlar biliyormusunuz?

Son düzenleme:
cnm ne zaman düşünüyorsunuz tarihi ben geçen sene temmuzda evlendim mart gibi almıştık günü saati yanlış hatırlamıyorsam

Kızlar benimde bu sene düğünüm inşallah izmirden bursaya gelin gidicem düğün salonlarına gdip fiyat alanlar varsa buraya yazabilirmi acaba.. ?:nazar:

10 haziranda bursa cha cha da evleniyorum inş..en uygun fiyatı cha cha verdi (yemeksiz)yapıyoruz..yemekliye hiç gerek yok diye düşünüyorumm..onun yerine evime bişeyler alırım veya da başka şeyler..4500e tuttuk..

cnm ne zaman düşünüyorsunuz tarihi ben geçen sene temmuzda evlendim mart gibi almıştık günü saati yanlış hatırlamıyorsam

belediyeden düğün salonu için gün nasıl alınıyor ve nereden alınıyor ben de eylülde evleneceğim nasipse belediyenin düğün salonu nerde yardımcı olursanız çok sevinirim

10 haziranda bursa cha cha da evleniyorum inş..en uygun fiyatı cha cha verdi (yemeksiz)yapıyoruz..yemekliye hiç gerek yok diye düşünüyorumm..onun yerine evime bişeyler alırım veya da başka şeyler..4500e tuttuk..

çok uygunmuş canım hastasonumu düğünün bende yemeksiz düşünüyorum as merkezin yanındaki grand salona baktık orası güzeldi ama halaa raştırmalarım devam ediyor cha cha da yemeksiz olmaz diye bakmadık hiç kaç kişilik yeri ve kapalı yeri var mı cha chanın?

çok uygunmuş canım hastasonumu düğünün bende yemeksiz düşünüyorum as merkezin yanındaki grand salona baktık orası güzeldi ama halaa raştırmalarım devam ediyor cha cha da yemeksiz olmaz diye bakmadık hiç kaç kişilik yeri ve kapalı yeri var mı cha chanın?

cuma günü haftasonu grubuna giriyormuş..biri 600 kişilik diğeri 1200 dü sanırım..biz 600 kişilik tarafında yapıcaz..evet kapalı yeride mevcut tatlım..

merhaba kızlar
ben de bu yaz evleniyorm. evimize yakın olmasından dolayı ben de cha cha yı düşünüorm ama haftaiçi 400 kişilik yemeksiz düğün için bana 4500 tl fiyat verdiler.. ama yüzyüze görüşmedik telde aldım fiyat ondan mı fazla söylediler acaba.. yerine gitsek birşey değişir mi dersiniz?

bir de ben goldun terasını düşünmüştm orası da uygun ama biz beşevlerde oturuors gold bize çok ters ondan orda yapamıcam sanırım..

buarada nazende gardenla da görüştm haftaiçi olursa cha cha dan farklı değil fiyatı.. düşünen arkadaşlar varsa orası pahalıdır bakmayalım diye düşünmeyin.. ama nazendede de ulaşım sorunu var.. arabası olmayan insanın oraya gelmesi zoor ondan oraya da pek sıcak bakmıyorum..

bunların dışında önerebileceğiniz bir yerler var mı kır düğünü için??

merhaba kızlar
ben de bu yaz evleniyorm. evimize yakın olmasından dolayı ben de cha cha yı düşünüorm ama haftaiçi 400 kişilik yemeksiz düğün için bana 4500 tl fiyat verdiler.. ama yüzyüze görüşmedik telde aldım fiyat ondan mı fazla söylediler acaba.. yerine gitsek birşey değişir mi dersiniz?

bir de ben goldun terasını düşünmüştm orası da uygun ama biz beşevlerde oturuors gold bize çok ters ondan orda yapamıcam sanırım..

buarada nazende gardenla da görüştm haftaiçi olursa cha cha dan farklı değil fiyatı.. düşünen arkadaşlar varsa orası pahalıdır bakmayalım diye düşünmeyin.. ama nazendede de ulaşım sorunu var.. arabası olmayan insanın oraya gelmesi zoor ondan oraya da pek sıcak bakmıyorum..

canım fıyatı konusunda pek bı bılgım olmasada konak 18 e bı bakmanı tavsıye ederım 1000 kısılık falanmıs. bıde ıstersen şeke kır bahçesı var onada bakabılırsın benım bu ıkısı cok hosuma gıttı....bıde bıde sukaypark var orda dugune gıden herkes ballandıra ballandıra anlatıyo.

ben fotolardan gordum çok guzel ve harika bir isiklandirmayla karlitepe 18/07 allah nasip ederse ...:nazar:

hayırlı olsuuun :) bnm de bu haftasonu belli olcak :) haberdar ederim :)

arkadaşlar biz cha cha ile anlaştık :) umarım doğru bir karar vermişizdir :))

canım fıyatı konusunda pek bı bılgım olmasada konak 18 e bı bakmanı tavsıye ederım 1000 kısılık falanmıs. bıde ıstersen şeke kır bahçesı var onada bakabılırsın benım bu ıkısı cok hosuma gıttı....bıde bıde sukaypark var orda dugune gıden herkes ballandıra ballandıra anlatıyo.

konak18 ile görüşmüştüm ben canlı müzik yok dj hiç beğenmedim..

merhaba kızlar

fiyatı gayet uygun bende 4500 e anlaştım :)

selennn selam.. düğünlerimiz aynı yerde olucak senin tarihin belli mi? buarada neler dahil pasta gazoz mu? herhangi bi organizasyon firmasıyla görüştünüz mü? benim cha cha anlaşmam biras acele oldu tüm ayrıntıları konuşamadık açıkçası :) ama uzun zmndır düğünümü orda yapmak istiodm ztn umarım herşey istediğimiz gibi olur :)

selennn selam.. düğünlerimiz aynı yerde olucak senin tarihin belli mi? buarada neler dahil pasta gazoz mu? herhangi bi organizasyon firmasıyla görüştünüz mü? benim cha cha anlaşmam biras acele oldu tüm ayrıntıları konuşamadık açıkçası :) ama uzun zmndır düğünümü orda yapmak istiodm ztn umarım herşey istediğimiz gibi olur :)

merhaba tatlım evet düğünlerimiz aynı mekanda olucak buda bizim farkımız :KK9: evet düğün tarihim belli 10 haziran..pasta ve içicek olarak yaptırdık..çünkü ben yemekli düğüne karşıyım birincisi hem o kadar para ödüyorsunuz hemde oynamaktan kimse yemeğini yiyemiyor ayrıca bide üstüne üstlük şu şöyleydi bu böyleydi diyerek yemekleride beğenmiyorlar..yani kısaca insanlara ne yaparsan yap beğendiremiyorsun yine laf söylüyorlar..:78:

tatlım ben organizasyon firmasıyla görüşmedim boşa masraf zaten herkes soymaya çalışıyor ki zaten cha chanın bence güzel.yanlış hatırlamıyorsam dj de var ve hem canlı hemde dj olabiliyor..tekrar arayacağım her ikisinide istiyorum..bu fiyata dahilse tabi..inşallah tatlım herşey istediğimiz gibi olur..

:)) bnm 5 eylülde olucak beklerim :)) bzm de pasta içecek bir de kuru pasta olacak.. masa süslemeleri sandalye giydirmeleri gelin yolları yapıyorlar mıdır bilemediğim için bi organizasyon firmasıyla mı anlaşsam diye düşündüm ?? bir de masalarda tealight ya da şamdanlar çok güsel oluyor öle şeler de koyuyolar mıdır masalara? selennncim hiçbi fikrin var mı bunnarla ilgili? :)

:)) bnm 5 eylülde olucak beklerim :)) bzm de pasta içecek bir de kuru pasta olacak.. masa süslemeleri sandalye giydirmeleri gelin yolları yapıyorlar mıdır bilemediğim için bi organizasyon firmasıyla mı anlaşsam diye düşündüm ?? bir de masalarda tealight ya da şamdanlar çok güsel oluyor öle şeler de koyuyolar mıdır masalara? selennncim hiçbi fikrin var mı bunnarla ilgili? :)

tatlım bende beklerim düğünüme..sanırım bizimkide aynı kuru pasta fln olcak..cha chanın sahibi can beyle görüşmüştük biz..ben cha chanın web sitesindeki kır düğünü için morlu olanları beğendim..sandalyede mor kurdele var klasik değil işte onları beğendim..anlaşmaya çalışıyorlardı büyük ihtimalle anlaşıcaz demişti kendileri..havaii fişek 1000 dolardan başlıyordu onuda sormuştuk (:-) ..koyuyorlar diye biliyorum..daha sonra havaii fişek için aradığımızda orada müdür olan kişi söylemişti bana herşey çok güzel olucak siz hiç merak etmeyin de dedi..bakalım düğünden önce tekrar konuşucam..çok titizleniyorum düğünüm için..:KK51: yoksa onlara bunu yapıcam:76::KK33::KK35:

X