Burda Arkadaşınız oldumu ? ☝️😊

En yakin arkadaslarimdan ikisiyle kk da tanistim , nerdeyse 11 sene olacak , canim onlar benim

Ayrica yine buradan hergun yazistigim ama henuz yuzyuze gorusemedigim bir dostum var

Bir de kizim var , evladim gibi seviyorum , onunla da hemen hemen hergun yazisiriz whatsaptan

Kk bana guzel insanlar kazandirdi

Çok kişi oldu
Iyiki tanımışım diyorum

Tavsiyem kimseye ifşa olma, sosyal medyada arkadaş olmaz sakın
bence yanlış düşünüyorsun. hani daha önce kötü bi deneyimin olduğu için böyle düşünüyor olabilirsin ama ben burda tanıdğım bi arkadaşım sayesinde çok zor bir süreci atlatabilmiştim. yine başka bir arkadaşımında güzel bir iyiliğini gördüm. benimde faydam olduğu dostlarım olmuştur ama demek istediğim insanlara güvenmek gerekir.

Ok güvenip herşeyini anlat o zaman

Ok güvenip herşeyini anlat o zaman
kimseye kimlik numaramı veya banka şifremi vermiyroum. hayata dair iyi kötü anıları anlatıp dertleşip fikir alışveriş yapmak kötü birşey değilki. kimseye güvenmiyorsan bu foruma girip bişeyler paylaşmanında bir anlamı olmaz zaten. ben kaybedeceğimi bilsem bile dost kazanmak için elimden geleni yaparım. bu hayatta yalnız kalmak gerçekten çok zor

Kalp güzelliğini derinden hissettiğim,kendime yakın bulduğum,yorumlarını,hayata bakış açılarını sevdiğim bazı bazı da özelden yazıp hal hatır sorduğum havadan sudan konuştuğum bir kaç kişi kk arkadaşım var.
Ama o kadar..

Filiziniz işte benimde kastettiğim bu.
beautifulsweet bunu çok iyi özetlemiş. burada bir arkadaş seçerken zaten kriter alacağımız şeyler yorumları ve ona karşı duyduğumuz his. güvenmekte bu hisle doğrudan alakalı zaten ve arkadaş olup forum dahilinde bişeyler paylaşmaktan kimseye zarar gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…