Burda Arkadaşınız oldumu ? ☝️😊

Beyazolsun

Gamzeli 🙃
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
190
284
Merhaba cok ilginç bir konu olacak merak ediyorum cunku goruyorum bazi arkadaslr okadar guzel samimi dostluk edinmiski birbirleriyle konusmalarini goruyorum cok hoşuma gidiyor.bu platformda tanışıp dostluğunuz oldumu dışarda görüştüğünüz oldumu hiç eski üyelerimizde var onlar belki dostluk edinmiştir. Kadınlar kulübünde toplanıp buluşan varmı ?bazen rast geliyorum konularda ama bende sorayım dedim.

Benim hic olmafi senin oldumu

Benim çokkkkk arkadaşım dostlarım oldu onlariii seviyorummm mm

Henüz burayla kısıtlı arkadaşlıklar kursam da görüşmeyi çok istediğim insanlar var, buluşmalar falan düzenlense koşa koşa giderim
Neden olmasin buluşma düzenleyen arkadaşlar var bulusanlar var bütün üyeler buluşsak keşke böyle bi organzsyon olussa

Neden olmasin buluşma düzenleyen arkadaşlar var bulusanlar var bütün üyeler buluşsak keşke böyle bi organzsyon olussa
Ay evet güzel olur ama ben eşimim görevinden dolayı doğudayım burada buluşma topiği yok bakındım da olur belki zamanla

En yakin arkadaslarimin birkaci burdan. Mesela ben eskisehirliyim. Gecen hafta ankarada ki subat anneleri toplanacakti 2 arkadas 1 yasinda bebelerle atladik trene gittik. Guzel bi bulusma oldu.Hepsiyle surekli iletisim halindeyiz. Surekli gorusuyoruz vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…