Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

merhaba sila tşk ederim iyiyim cok şükür. sen nasılsın. oglumun ismini furkan koyduk babasının isteği üzerine..

Masallah furkana canim. Ek gidayi sorun etme eninde sonunda omur boyu yiyecekler zaten ama anne sutunu bi daha bulamayacak bosver bol bol icsin canim

Canım furkancığın kilo alımı normalse hiç dert etme aç olsa yer. Bizim ikizler de yemiyorlar fazla 2hafta önce kadardı eymen emmeye çok düşmüştü vera kuzuma bişey kalmıyordu o zaman iyi yemeye başladı vera, o süreç bitince vera da eskiye döndü ama takmıyorum artık kiloları normal

merhaba güzel haziran anneleri bir kaç gündür giremedim oğlumla yapışık ikiz gibi dolaşıyoruz nereye gidersem paçama tutunuyor sürekli beni yanında istiyor yoksa çığlığı basıyor sanırsınız ki etini koparıyorlar nasıl başa çıkacağız bu bıcırıklarla? bu arada hasta bebeklere ve hasta annelere çok çok geçmiş olsun tez zamanda Allah şifalarını versin.

Tesekkur ederim Gül'dencim akşam oldu hafiften yükselmeye başladı tekrar ateş :-(

Bricanyl diye oksuruk surubu canim kisa girerken hasta olmuslardi bi tek ozaman vermisti dr her oksurdugunde verebilirsiniz demisti bizde onu veriyoruz bizim kontrolumuz haftaya ama kotulesirse erken gotururuz artik
Kötüleşmez de erken gitmenize lüzum kalmaz inşallah..

Selim cnm benim miniğin ismi de..
Maşallah Furkan'a, aylık gelişimi iyi gidiyorsa sorun yok cnm, dediğin gibi ek gıdaya geç başlatmak da ek gıdaya alışma sürecini uzatıyor tabii biraz .. Biz de 7. Ayda başladık
Merhaba cnm
Aynı sekilde biz de yapışık vaziyetteyiz, bes metre uzağında olayım hüzünlü hüzünlü ağlıyor terkedilmiş gibi

Kızlar Selim'in sol gözü sulanıyor ve sarı sarı birşeyler akıyor nedir ki şimdi bu, bebeginin başına böyle bir şey gelen var mı ? :-(

Son düzenleme:
Kızlar Selim'in sol gözü sulanıyor ve sarı sarı birşeyler akıyor nedir ki şimdi bu, bebeginin başına böyle bir şey gelen var mı ? :-(

Vera 1aylıkken olmuştu netira diye bi damla kullandık geçmişti göz yaşı kanallarına masaj önermişti Dr umuz
Geçmiş olsun paşaya

Vera 1aylıkken olmuştu netira diye bi damla kullandık geçmişti göz yaşı kanallarına masaj önermişti Dr umuz
Geçmiş olsun paşaya

Canim gecmis olsun selime ne oldugunu bilmiyorum ama mikrop falan mi kapti acaba

Sagolun hilal ve sila... Yarın sabah Dr umuz da görsün bakalım ne diyecek ,
Silacım bilmiyorum ki dün ablasının okulunda çocuklar sevdi biraz orada mı bulaşma oldu acaba ben de şüphelendim şimdi...

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız? bebişler nasıl? oğlumun doğum gününü kutladıkk 1 yaşına girdi bile zaman nasılda akıp gidiyor

kızlar nasılsınız? bebişler nasıl? oğlumun doğum gününü kutladıkk 1 yaşına girdi bile zaman nasılda akıp gidiyor

Ozaman gecmis dogum gunu kutlu olsun pasanin.. Evet zaman cok cabuk geciyor hamilelik zamanlari falan daha dun gibiydi oysa simdi dogdularda bir yasina girecekler nerdeyse....

Mervecim ece 4 aylıkken anlattığın durum gelmişti başımıza.Doktorumuz göz merhemi vermişti.Mikrop kapmış demişti.Göz merhemini sürmeden önce serumfizyolojik ile temizle sonra sür demişti.Eğer yoksa kaynamış soğumuş su ve tülbent ile sil demişti.3 günde falan geçmişti.Birde yastık kılıfını sabah akşam değiştirmeye özen göster.Gerci değiştirirsin mutlaka ama özen göster işte:) Merhem bulaşır görülmez falan.Ben çok üzülmüştüm hele sabahları off içim parçalanıyordu sanki töbe yarabbim kör olcak sandım.
Şükür 3 günde falan bitti.
Çok geçmiş olsun.

Nice yıllara ozaman.Zaman durmuyorki yerinde daha dün hamileydik şimdi 1 yaşında bebeğin.Allah daha güzel günlerini göstersin sevdiklerinizle inşallahç

Günaydin güzel anneler kaç gündür giremedim gezmelerdeydik zeynepyaren iyi yuvarlanıp duruyor hala

Canım ikinizinde cok gecmis olsun acil şifalar

Maşallah annesi ne güzel uyumuş öyle benim kızda birkaç defa öyle uzun uyumuştu bende bakıp durmustum
Ayakkabılarınızda güle güle giyin

tşk ederiz.. benim ilk bebeğim o yüzden bayağı acemilik yaşıyorum.. ismim zeynep bu arada..

Hosgeldin Zeynep Furkan bebekde hosgeldi

selam kızlar baya oldu girmeyeli yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgelmişler faydalı sohbetler olur inşallah. kuzucuklar ve sizler iyisinizdir umarım. bu arada da çok özlemişim topiğimizi

Sedacım nerelerdeydin ya kuzucuğun iyidir ins

Vera iyileşti çok şükür ama kötü haber eymen ve ben hastayız benim göz burun Çeşme gibi paşacığımın da burnu tıkalı 2huysuz bebe ve bir hasta anne filmini çekiyoruz

Hilalcim hepinize acil şifalar diliyorum

Maşallah sana cok güzel olmuşlar Güldencim

Mervecim selimcik iyilesmistir ins gözü nasil oldu merak ettim

İlk yasınız kutlu olsun canım

Mervecim cok gecmis olsun Selimcige ( sanirim doktordasiniz insallah iyi haberlerle gelirsin. Grip olmasin nolur

Silacim Doruk nasil oldu? Bu ara hem bebekler hem buyukler hasta, havaya baksana nasil dengesiz. Mahvediyor herkesi. Ama ben hastalanmaya raziyim yeterki bebisler iyi olsun.

Rica ederim Zeynepcim, pek ise yaramadi gerci oneri :) Ece'de 6. ayda ek gidaya basladi, sadece yogurdu 5.5 aylikken vermeye baslamistik. Bazi bebisler anne sutunden feragat edemiyor, bosver nasil olsa anne sutunu bir daha ne zaman alicak, hem sende emzirme keyfini daha cok aliyorsun. Bak Ece zorla emiyor o da sadece sabaha karsi Ben cok ozluyorum o cok cok cok emdigi gunleri. Tadini cikar tatlim...

Mervecim sari akiti yani capak mikrop kaptigina delalet bence, zaten doktora gitmisinizdir, cabucak atlatir minnos.Sulanma Ece'de de olmustu ama capaklanma yoktu, goz pinarlarina masaj yapip gecirmistim ben.

Aaaaa canim gecmis dogumgunu kutlu olsun oglusunun masallah yaa darisi basimiza :) Kutlamadan foto var mi? Hazirlik neler yaptiniz?

Lagrima oğlunun doğum günü kutlu olsun darısı bizim bebişlere :)
Allah tarafından 1günde iyileştik biz. Bende bir miktar geniz akıntısı verada az bi öksürük eymende de biraz tısıldamayı saymazsak iyiyiz hamdolsun. Allah dermansız dert vermesin ama yine de hastalıklar bebeklerimizden uzak olsun

Bu arada daha düne kadar emeklemeyen minnoşlar 2gündür sıralamaya başladı hayretle izliyorum :) kendileri tutunup kalkamıyo kaldır diye gözümün içine bakıp mızırdanıyo ben kaldırıp koltuğun kenarına koyuyorum sıralıyorlar :))) çok mutluyum onlar yeni bişey öğrenince mutluluktan gözlerim doluyo :) 3kişilik koltuğun iki ayrı kenarına bırakıyorum veraya daha yakın bir yerde buluşuyorlar aldıkları yola göre hızlarını falan hesaplıyoruz :))) aynı anda yola çıkan eymen ve vera b noktasında buluşuyorlar....

Dusundugun icin cok saol lalecim dun gece burnu tikandigi icin uyuyamadi yaramazim ama simdi iyi cok fazlada oksurmedi bugun umarin iyilesir bian once

Ne güzel bir haber.Tebrik ediyorum minnoşları.Ay ay maşallah diyorum...

Ne güzel bir haber.Tebrik ediyorum minnoşları.Ay ay maşallah diyorum...

Sağol canım diş buğdayı görsellerine bayıldım bu arada, Photoshop falan kullanarak mı yaptın? Benim eşim grafik tasarımcı ben de mimarım o programları biliyoruz. Yaşgünleri için hazırlık yapıyoruz biz de, bir video hazırlıyorum eve ilk adım, ilk banyolar, eymenin veranın parmağını emmesi, veranın ilk dişi ilk ek gıda videosu (bol ağlamalı) geri geri emekleme videosu, sıralayıp ortada buluşma videosu, inşallah ilerde yapacakları şeyler hepsini fonda komedi filmlerini anımsatan bir müzikle birleştiricem bakalım Allah'ın izniyle tabi :)

Teşekkürler. Evet canım bazıları Photoshop ve paint :) bazıları internetten derleme resimler ile bu hale geldiler.
Bannerdır,peçeteliktir...vb devam ediyor çalışmalar.Ahh inşallah yetişecek :)
Video fikride güzelmiş.Ama çok uzun tutma sıkıcı olmasın gerçi gelen konuklara bağlı sıkılma olayı ben seve seve hayranlıkla izlerim sıkılmadan :) Şimdiden eline sağlık canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…