Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

valla ne doğru bilemiyoruz artık,herkese başka bişi konuşuyor...
sen çocuklar yokken kilolumuydunki kilo verdin?

o dediğin bizde pek geçerli olmuyor,sanırım yapı meselesi...

69 kilodan 60 dusmustum hedefim 51 falandi ama olmadi ve bi aralar dogum oncesi kiloma yukseldim suan tartiya cikmaya korkuyorum sanirim 68 falan oldum ben hamilelikte zayifladim 5 kilo vermistim dogumdan sonra eve geldigimde 63 kiloydum nasil olduysa iki bebeyle bi otaraf bi butaraf ama 68 kiloyum galiba suan bende zayiflamak istiyorum

kilo sorunun bekarken varmıydı evlenincemi oldu
ben evlendim yavaş yavaş kılo almaya başladım haplarında etkisi oldu tabi...
bekarken hiç kilo sorunum yoktu...
ah 55 ahhhhhhhhhhhhhh

kilo sorunun bekarken varmıydı evlenincemi oldu
ben evlendim yavaş yavaş kılo almaya başladım haplarında etkisi oldu tabi...
bekarken hiç kilo sorunum yoktu...
ah 55 ahhhhhhhhhhhhhh

Yokkk kizz bekarken kilo sorunu ne bilmiyordum valla 50 kiloyla gelinlik giydim benn ahhh ahhh o gunler nerde

kızlar evlenince kilo alıyoruz hep,sanırım hormonlar değişiyor
demekki evlenmemek lazım

Ah Elifim aslında etrafındaki herkes masallah iyi vermişsin diyor ama esime begendiremiyorum o göbüs ne zaman gidecek bakalım diye diye
Valla mekik falan da çekemem ki bakicaz artık çaresine ben zaten ikinciyi de fazla geciktirmicem ins kızım sütten kesilsin hemen düşünüyorum ondan sonra kesin çözüm düşünürüm artık :))

ben gibi spor sevmiyorsun,ama ben eliptik bisiklet almayı düşünüyorum bakalım
hoş evde bi çocukla ne kadar yapılır bilemem...

Kizlar selaaam nasilsiniz? Ben bugun evdeyim, dun sabah bakcimiz gelirkn araba carpmis allahtan kirik cikik yok ama her yeri ezikten agriyo, elim kolum kalkmiyo dedi bu sabaah konustuk. Dun de Ece yi ise goturdum mecburen ama burnumdan geldi tabi, artik oturan cocuk degil yurumek istiyo. Ee ofistede olmuyo tabi, dusecek elleri yere degcek vs. Bugun dedim gelmiyorum ise kusyra bakmayin.

geçmiş olsun canım...

Kayiplar geri donmus:) hepcik, lagrima, beril, sibeeeel,guldeeeen hosgeldinz :)) birileri daha vardi sanirim ama teldn griyorum cok zormus be geri donup bakamadim kusura bakmayin. Ece zorla uyudu 12'de bende mutfagi toplayip siz bakayim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…