Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

luyis,biz çatlakla direk kavgaya denk geldik ve ne oldu diye sorduk,mesele ne dedik,merak ettik,onlar için telaşlandık bu kadar iyi arkadaşlarken ne oldu dedik.
orda insan yerine koyan oldu mu olmadı.
bak gelip dedin ki geçmişteki bir olay açıklamanı yaptın,biri insan yerine koyup geçmişte olan bir olay dedi mi ?demedi.
yahu biz eşek miyiz burda.
herkes köpürüyo,madem konu açılmasın istiyolar geçmişte tatsız birşey desinler,ay konuyu açmayın ayy konuyu kapatın diyince e bizde burda sürekli yazan "arkadaşları" olarak insan yerine konulup öğrenmek istedik,insan yerine koyan bir sen oldun:KK31:
ben oraya yazdığınızı görmedim canım
uzun uzun anlatmaya kalksalar hak verirsin ki tekrar olay alevlenebilir. o yüzden susmayı tercih etmişlerdir

luyis,biz çatlakla direk kavgaya denk geldik ve ne oldu diye sorduk,mesele ne dedik,merak ettik,onlar için telaşlandık bu kadar iyi arkadaşlarken ne oldu dedik.
orda insan yerine koyan oldu mu olmadı.
bak gelip dedin ki geçmişteki bir olay açıklamanı yaptın,biri insan yerine koyup geçmişte olan bir olay dedi mi ?demedi.
yahu biz eşek miyiz burda.
herkes köpürüyo,madem konu açılmasın istiyolar geçmişte tatsız birşey desinler,ay konuyu açmayın ayy konuyu kapatın diyince e bizde burda sürekli yazan "arkadaşları" olarak insan yerine konulup öğrenmek istedik,insan yerine koyan bir sen oldun:KK31:

Niye üstelediğimizi anlatan bi cümle başka bişey yazmaya gerek yok..

uzun uzun anlatmaya kalksalar hak verirsin ki tekrar olay alevlenebilir. o yüzden susmayı tercih etmişlerdir
Orada tabiri caiz-se kendimizi yırttık,bir oturup nolur yapmayın diye ağlamadığımız kaldı.
İyi anlatmasınlar bu saatten sonra da gerek yok,yaptıgın güzel açıklaman için teşekkür ederim luyi:KK54:

Ben kaç kere üsteledim orda var ya ama sadece çılgın muz yazdı ikimiz konuştuk diğerleri kavga ediyor

Orada tabiri caiz-se kendimizi yırttık,bir oturup nolur yapmayın diye ağlamadığımız kaldı.
İyi anlatmasınlar bu saatten sonra da gerek yok,yaptıgın güzel açıklaman için teşekkür ederim luyi:KK54:

Çılgın muzun yazıcam ben sana pm olarak ama 5dk geçmesini bekliyorum.
Bu arada başka topiğe gitme vakti gelmiş haberin olsun.
Ben durmam artık.
Çıkar ilişkisi söz konusu burda...

Ben kaç kere üsteledim orda var ya ama sadece çılgın muz yazdı ikimiz konuştuk diğerleri kavga ediyor

yaptıkları gerçekten çok yanlış.
iki kişinin arasındakiler öyle kalmalı ortalığa dökülmemeli
geçmişte bi olay yaşandı sevgi kızlara haksızlık etti.şimdi hatasını anlayıp özür diledi ama insanlar bunu anlamak istemiyor nedense:KK31:

Niye üstelediğimizi anlatan bi cümle başka bişey yazmaya gerek yok..

Sakin kizlarrr bende anlamadim tam olsrak ne oldugunu , neden jaggerin topiginde tartisma yasandigini cozemedim yani sevgi mesaj at bana :KK31:

geçmişte bi olay yaşandı sevgi kızlara haksızlık etti.şimdi hatasını anlayıp özür diledi ama insanlar bunu anlamak istemiyor nedense:KK31:

Bizede haksız ediyor şimdi...
Neyse artık takılır bi kaç kişi olarak..
Kendi topiğinin reytingini arttırsın diye insanları satmış şimdide biz yokuz..
İyi akşamlaarrr sana louisa:KK16:

Çılgın muzun yazıcam ben sana pm olarak ama 5dk geçmesini bekliyorum.
Bu arada başka topiğe gitme vakti gelmiş haberin olsun.
Ben durmam artık.
Çıkar ilişkisi söz konusu burda...
evet canım mesaj attım sana hangi topik olsun diye:KK53:
artık sevgi ne ettiyse:KK53:ya bak bu ilk değil,bundan öncede bi arkadaş geldi köpürdü ne oldu dedim gene konuyu kapa dediler:KK53:burda küçüğüm diye mi adam yerine konmuyom nedir:KK53:18 yaşındayım halbuki:KK53:neyse onların ilişkileri onlara benimki bana,burda çok iyi arkadaşlar kazandım:KK16:

Sakin kizlarrr bende anlamadim tam olsrak ne oldugunu , neden jaggerin topiginde tartisma yasandigini cozemedim yani sevgi mesaj at bana :KK31:

lui yazdı kuzum yukarda..
geçmişteki bir hatamı düzeltmek istedim sadece herkez bana düşman oldu varsın olsun sms im yok her yöne biliyonn konturun varsa sen ara beni yada yarın konuşuruz tamam mı:KK19:

lui yazdı kuzum yukarda..
geçmişteki bir hatamı düzeltmek istedim sadece herkez bana düşman oldu varsın olsun sms im yok her yöne biliyonn konturun varsa sen ara beni yada yarın konuşuruz tamam mı:KK19:
Himm karismis olaylar yani arayamam da yarin konuruz o zaman mesaj atsana burdan :KK31:
atınca muhtemelen sorma eylül sorma ben bişi yapmadım üstüme geliyolar:KK14:diycekk:KK31:

Canim konu sizle alakali degil ki ama senle catlak a ne oldu simdi hay allah :44::KK31:

Himm karismis olaylar yani arayamam da yarin konuruz o zaman mesaj atsana burdan :KK31:

Canim konu sizle alakali degil ki ama senle catlak a ne oldu simdi hay allah :44::KK31:

Ne mi oldu..
Ya eylülcüm sevgi sadece dert yanmak için kullanıyo bizi.
Ama olaylar ona döndüğünde hiç bişeyi oluyoruz bi anda na hikmetse :KK31:
Zaten son zamanlarda az geliyodum artık hiç gelmicem.
Ben çekemem böyle ya.
Çıkar ilişkisi bana sökmez sanalda bile olsa..

Ne mi oldu..
Ben çekemem böyle ya.

ne diyorsun sen uslubuna dikkat edermisin?
ben kime dert yanmısım.. ne zaman yanmısım başımamı kakıyorsun ben naptım size çatlakb söylermisin ?

Ne mi oldu..
Ben çekemem böyle ya.
Canim konu uzamasin diye antmiyolardir belki bende oldugunu cok azla anlamadim ama bu topik konulari cok uzun zamanldan beri sorunlar , bitmedi sorunrlar yani :26:
biz malız kendi kendimize olay çıkarıoz abla:KK31:

O ne demek hey allahim herkes bir sakin olsa coxulucek herkes kendine gore hakli tatlimm , kotu olmus bak simdi boyle seyler yasanmasi :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
X