Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Biz yine anlaşmış gibiyiz la:KK1:

ahahahahhhhhhh ne ka ayıpppp nasıl anlaşıyonuz oglim:26:
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmm:KK3:

hoşgeldinn cılgın bacımm:KK9::KK9:

taraa taraa napıyon bacım:KK53::KK53:
Ya gittigimiz yerde minibisle gidicegin yere 40 dakikada gdiyon trafikten yurume 20 dakika bile tutmuyo hep yuruduk :KK17: :KK17:

olsun bişick olmaz evde uyuya uyuya bi hoş oldun du iyi gelir ayuu:KK53::KK53::KK53:

Bizimde gerekir mi acaba :S
bilmem onu sen belirleyeceksin canım sonunda ilişkinin içinde sen varsın,ben gelecek göremediğim için bitirdim elle tutulur bir sebep yoktu bahanem vardı yalnızca,ama geleceğimiz yoktu,geleceğim yoksa neden boşuna dakikalarımı geçireyim ki?Hem sınava 2.yılım biliyosun,aklımın geleceğimde olmayacak biriyle meşgul olmaması gerekiyodu,19 yaşında mübarek ama 2 yaşındaki bebek sanki:KK37:

bilmem onu sen belirleyeceksin canım sonunda ilişkinin içinde sen varsın,ben gelecek göremediğim için bitirdim elle tutulur bir sebep yoktu bahanem vardı yalnızca,ama geleceğimiz yoktu,geleceğim yoksa neden boşuna dakikalarımı geçireyim ki?Hem sınava 2.yılım biliyosun,aklımın geleceğimde olmayacak biriyle meşgul olmaması gerekiyodu,19 yaşında mübarek ama 2 yaşındaki bebek sanki:KK37:

Bahanen neydi?
Üzüldün mü peki ?

X