Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Burdayızzz lan işteee alam yarabbimmm :KK4::KK4::KK4:

:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:sewim senii :KK54:

hoşgeldin bacımmm napıonnn :KK53:

hoşbuldukkk tatlımmm:) kızlar acil bi soru yöneltiyorum yardım edin... istanbulda kbb uzmanı lazım ama estetikte yapabilecek birisi.. hee bide özel olmıycak devlet olucak... biliyorum biraz zor bi durum ama bilen varsa söylesin lütfen

napıyosunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK36::KK36:

:63: hanii nerde :KK15::KK15:
Görmüyor musun körmüsün laaa :KK53::KK53:
hoşbuldukkk tatlımmm:) kızlar acil bi soru yöneltiyorum yardım edin... istanbulda kbb uzmanı lazım ama estetikte yapabilecek birisi.. hee bide özel olmıycak devlet olucak... biliyorum biraz zor bi durum ama bilen varsa söylesin lütfen
cnm hec bi fikrim yok :KK17:

bildiğim bir dr var oda özeldee :94::94::94:

nerden geldin canımm :44::44:

az önce yoktun itiraf et len :KK76::KK76::KK9:

persembe akşamı üskübe gittim canım okul işlerimi hallettim dün gece geldim... ya bi tanıdığımıza lazım ameliyat olması gerekiyo durumları pek iyi değil özelde bu tür ameliyatlara en az3500 tl vermek gerekiyomuş. bunlarda o kadar veremez o yüzden devlette çalışan iyi bi doktor lazım

persembe akşamı üskübe gittim canım okul işlerimi hallettim dün gece geldim... ya bi tanıdığımıza lazım ameliyat olması gerekiyo durumları pek iyi değil özelde bu tür ameliyatlara en az3500 tl vermek gerekiyomuş. bunlarda o kadar veremez o yüzden devlette çalışan iyi bi doktor lazım
üsküp benim memleketim laa bilin miii :KK33:

hıı anladım canım benimde h. sonu yoğun geçtii dinlenemedimm ama olsunn :KK16: hımm bilmiyorum ki canım araştırması lazım :KK31::KK31:

X