Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Neden rezil olucakmışsın:KK4:
Pudra rengi olan elbiseyi al sen:KK31:

Saçlarını salık bırak maşa yaptır sadece we pudra tonlarında hafif makyaj yaptır kuaförde..

bilmiyomm gamzemm ne bilim ben pek giyinmesini anlamam etmem:KK43: şu mavili siyahlı nasıl ya o ya da pudra rengi olanı
peki altına nasıl ayakkabı aldırım
saçlarımı da su dalgası yaptırcem:KK17:

Aaa Suff vardı ya bebeği olsun istiyordu çok topiğinde gördüm pco olduğunu öğrenmiş üzüntümden giremiyorum yazmış çok üzüldüm :KK50::KK50:

bende de başlangıcı vardı öyle umutsuz bir şey değil bu tedaviyle olur inşallah :KK14::KK14:

Kızlar gerçekten sıktıysam k. bkmayın benim için cok önemli şu 3 ünden birini alcam daha az önce koydum ama resiö cıkmamış bunun
1. cisi
mavi-siyah-elbise-kombin-modeli-544x600.jpg

2. cisi
bunun aynısının pudra rengi model herşey aynı
pembe-gece-elbise-kombin-modeli-600x600.jpg

bu
2013-Yeni-sezon-abiye-elbise-kombinleri-Bordo-abiye-elbise-kombini-....jpg

yada bunu alcam
straplez-mini-etekli-siyah-elbise-802x1024.jpg

napım artık kötü olursam da yoksa annem hiç aldırmıcak:KK43::KK43:

tatlım pembeli çook boğuk geldi bana pembe pembe herşey :KK50: bordo da çok kadınsı gibi

mavili olan hoş , siyahta güzel ikisini de dene bence üzerinde hangisi daha iyi oturursa yakışırsa onu alırsın :KK16::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar gerçekten sıktıysam k. bkmayın benim için cok önemli şu 3 ünden birini alcam daha az önce koydum ama resiö cıkmamış bunun
1. cisi
mavi-siyah-elbise-kombin-modeli-544x600.jpg

2. cisi
bunun aynısının pudra rengi model herşey aynı
pembe-gece-elbise-kombin-modeli-600x600.jpg

bu
2013-Yeni-sezon-abiye-elbise-kombinleri-Bordo-abiye-elbise-kombini-....jpg

yada bunu alcam
straplez-mini-etekli-siyah-elbise-802x1024.jpg

napım artık kötü olursam da yoksa annem hiç aldırmıcak:KK43::KK43:

bilmiyomm gamzemm ne bilim ben pek giyinmesini anlamam etmem:KK43: şu mavili siyahlı nasıl ya o ya da pudra rengi olanı
Pudra rengi güzel...
Altına pembe ayakkanı olabilir, hanii krem olursa da çok boğar
Pembe ayakkabı, pembe çanta ile güzel kombin olabilir :KK31:

tatlım pembeli çook boğuk geldi bana pembe pembe herşey :KK50: bordo da çok kadınsı gibi

mavili olan hoş , siyahta güzel ikisini de dene bence üzerinde hangisi daha iyi oturursa yakışırsa onu alırsın :KK16::KK16:

eylül ciddimisin o hastalık ne k iya hiç mi cocu olamıcakmışş:KK43::KK43::KK43: o pembelinin pudra rengini alcem zaten kuzum gönlüm pembelinin pudra rengi olanı ile maviye gidiyoo bakalım teşekkür ederimm :93:

Çok salakça konuşmuş yanii..
Ne demek kocalarımız getirir biz yeriz..
Tamam çalışmayan ew hanımları war mesela benim yengem.. Abim ben eşimi çalıştırmam diyo..
Benim annemde hiç çalışmamış, babam çalıştırmamış..
Ben çalışıyorum ama..
4 sene ara werdim çalışmaya, keşke ozaman da çalışsaymışım aptal kafam..
Hayatım çok monotonmuş..
Ona rağmen eltim kendi çalışmasına rağmen, muhasebe müdürü idi kendisi iyide kazanıyordu eşinden daha fazla hemde, buna rağmen bana gelince bana karşı bir tavzı burnu havalarda bi tavrı olurdu..
demek ki hala o ailenin içinde olsaydım, şu an çalışıyorumya ozaman ne yapardı kim bilir..
kimseye muhtaç olmayın işte ne güzel mutlum, bırak yesin onlar kocalarının paralarını...
sen aynen dewam bebeğimm bu şekilde.. akşamda kur güzel masanı polemik laflarada girme mesafeli ol
:KK31:

ben eşimin sabırlı olucam canım elimden geldiği kadar
sonuçta eşimin ailesi eşimin üzülmesini istemem asla o yüzden sakin davrancam

ben mavili siyahlı olanı beğendim canım
Aaa Suff vardı ya bebeği olsun istiyordu çok topiğinde gördüm pco olduğunu öğrenmiş üzüntümden giremiyorum yazmış çok üzüldüm :KK50::KK50:

bende de başlangıcı vardı öyle umutsuz bir şey değil bu tedaviyle olur inşallah :KK14::KK14:

çok üzüldüm inşallah düzelir hayırlısıyla rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah

[/B][/FONT]

çok üzüldüm inşallah düzelir hayırlısıyla rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah

teşekkür ederim mutlimm bende onunl pembeli olanı begendim daha dogrusu aynını pudra rengini alcem alırsam tekrar teşekkür ederim :93:

eylül ciddimisin o hastalık ne k iya hiç mi cocu olamıcakmışş:KK43::KK43::KK43: o pembelinin pudra rengini alcem zaten kuzum gönlüm pembelinin pudra rengi olanı ile maviye gidiyoo bakalım teşekkür ederimm :93:

polikistik over işte bende de başlangıcı vardı yaaa :KK4::KK4:

bilmiyorum ilerlemiş mi onunki bilmiyorum ama genelde ilça tedavisiyle düzelbilen bir durum allah şifa versin inşallah :26::26:

hımm pudra güzel olur o zaman şirin olurrr üstünde denemeden alma ama :KK51:

polikistik over işte bende de başlangıcı vardı yaaa :KK4::KK4:

bilmiyorum ilerlemiş mi onunki bilmiyorum ama genelde ilça tedavisiyle düzelbilen bir durum allah şifa versin inşallah :26::26:

hımm pudra güzel olur o zaman şirin olurrr üstünde denemeden alma ama :KK51:

hı o muuuuu:26::26: cok üzüldü ya ama kendini neden bu kadar harap ediyoki
tedavisi varmış demi:KK31::KK31::KK31:
inşallahh cok üzüldüm cok istiyordu..
dimi.. zaten bu rengi bende giymem
altınada pembe tonlarında ayakkabılar pembe canta saçlarda maşa tamamdır:KK17::KK17:
yeter ya kaç gündür rüyalarıma giriyo valla :KK1::KK1:

tamam gamzem teşekkür ederim
k. bkmayın sıktısam ya onu
yada mavili siyahlıyı alcamm teşekkür ederim :93:
tmm cnmm gönlünden hangisi geçiyorsa onu al :KK14:

[/FONT]

[/B]ewet cnm aynen öyle, eşinin ailesi sonuçta, onlar için kendi huzurunu bozmya değmez bile :KK14:

hı o muuuuu:26::26: cok üzüldü ya ama kendini neden bu kadar harap ediyoki
tedavisi varmış demi:KK31::KK31::KK31:
inşallahh cok üzüldüm cok istiyordu..
dimi.. zaten bu rengi bende giymem
altınada pembe tonlarında ayakkabılar pembe canta saçlarda maşa tamamdır:KK17::KK17:
yeter ya kaç gündür rüyalarıma giriyo valla :KK1::KK1:

insan birden paniğe kapılıyo canım onun ki ne durumda bilmiyorum inşallah çok başındadır da ilaçla hemen düzelir :KK14:

üzüldüm bnde çok :KK31::KK31:

aynenn canımm bu kadar iştee oldu da bittiii :128::128:

tmm cnmm gönlünden hangisi geçiyorsa onu al :KK14:

ewet cnm aynen öyle, eşinin ailesi sonuçta, onlar için kendi huzurunu bozmya değmez bile :KK14:

tamamm balımm sizede resimm atarımm inşallah bol bol çekinirsekk:93:
altın AYAKkabı bulmakta cok kolay olur:KK17::KK17::KK17:
bugun vakit geçmiyo pek ya bilin miii cok sönüğüz hem:KK31:

insan birden paniğe kapılıyo canım onun ki ne durumda bilmiyorum inşallah çok başındadır da ilaçla hemen düzelir :KK14:

üzüldüm bnde çok :KK31::KK31:

aynenn canımm bu kadar iştee oldu da bittiii :128::128:

inşallah düzelir hemen demekki ondan olmamış bir türlü
keşke daha erken farkedebilselermiş
inşallah düzelir valla :KK43::KK43:
olduda bitti maşşalah gibi oldu bu sünnet mi oluyom sanki lennnn:KK1::KK1:

inşallah düzelir hemen demekki ondan olmamış bir türlü
keşke daha erken farkedebilselermiş
inşallah düzelir valla :KK43::KK43:
olduda bitti maşşalah gibi oldu bu sünnet mi oluyom sanki lennnn:KK1::KK1:

evet canım adet düzensizliğ var mıydı acaba işte ben hemen dr gittim erkenden farkeildii :KK31::KK31:

evet yumurtanın sarısııı :KK76::KK76::KK76: :KK52:

evet canım adet düzensizliğ var mıydı acaba işte ben hemen dr gittim erkenden farkeildii :KK31::KK31:

evet yumurtanın sarısııı :KK76::KK76::KK76: :KK52:

adet düzensizliği nasıl oluyo mesela
günleri nasıl oluyo bir ay görmüyorsun 2 ayda felan mı görüyorsun
ben genelde hiç şaşmaz bek gün tutmam ama 30 35 36. gün felan görürüm normal dimi:26::26:
o yumurtanın sarısını hiç anlamıyom ben lan ne alakaki :KK60: :KK60:

adet düzensizliği nasıl oluyo mesela
günleri nasıl oluyo bir ay görmüyorsun 2 ayda felan mı görüyorsun
ben genelde hiç şaşmaz bek gün tutmam ama 30 35 36. gün felan görürüm normal dimi:26::26:
o yumurtanın sarısını hiç anlamıyom ben lan ne alakaki :KK60: :KK60:

mesela 1 ayda değil de 2 - 2,5 -3 ayda bir adet görmek veya daha erken 15-20 günde bir adet görmek düzensizlik oluyor canım üst üste bir kaç ay böyle tekrr ederse dr gitmekte fayda var :KK31::KK31:

bende bilmiyorum uydurmuşla r iştee :KK60:

yemekte balık varmış iş yerinde balık yiyemiyorum yaa puff inşallah yanında başka bişey vardır :KK30::KK30::KK39:

X