Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Görüşemiyoruz kızlar offfffffffff
dükkanda cıkamıyormuşş
patronda yokmuşş
birde bacagında ters kıl gibi birşey cıktıtı o abse yapmış yine yürüyemiyomui bile
gel bburaya dur biraz görüm seni dedii off lanet olsun ya

benm annemde de var
cok cekiyo
cok kötü birşey bu biran önce
tedavisini ol canm

anladım canım geçmiş olsun canım

hadi yaaa

sen oraya git çıkışta ne olacak ki bir iki saat oıturursun dükkanda görürsünüz birbirinizi :26:

hadi yaaa

sen oraya git çıkışta ne olacak ki bir iki saat oıturursun dükkanda görürsünüz birbirinizi :26:

off gözün kaldı işte gözün
ne iki saati kuzum en fazla 20 dak dururum dükkan orası hoş karşılanmaz kiiiiii lanet olsun cok sinirliyim

benm annemde de var
cok cekiyo
cok kötü birşey bu biran önce
tedavisini ol canm
kızz korkutma beni annen ameliyat felan oldumu geciyonmu acaba
ben ameliyattan korkuyomm

hadi yaaa

sagol canm kolayla gecmiyo ya bitiriyo resmen

off gözün kaldı işte gözün
ne iki saati kuzum en fazla 20 dak dururum dükkan orası hoş karşılanmaz kiiiiii lanet olsun cok sinirliyim

canım kim ne bilecek ki tanıdığım der soranlara ne var bunda 1 saat optur işte bişey olma z::26:

ne kalıcak bee

kızz korkutma beni annen ameliyat felan oldumu geciyonmu acaba
ben ameliyattan korkuyomm

sagol canm kolayla gecmiyo ya bitiriyo resmen

ameliyat diyorlar ama annem seni gelin etmeden olmucam diyor
yürüyemez hale geldi bacaklaru uyuşuyor yanıyor agrıyor kalkıp oturamıyo bile fizik tedavide işe yaramadı

canım kim ne bilecek ki tanıdığım der soranlara ne var bunda 1 saat optur işte bişey olma z::26:

ne kalıcak bee

yok oturamamm canm olmaz lanet gitsin
birde yok su yok bu su cıktı ben biliyordum böyle olacagını sevinsin oda kına yaksın
birdaha görüşmücem yüzüme hasret kalsın

seninki de bahane üretiyo gibime geldi işleri sadece buluşacağınız günlere mi denk geliyor

seninki de bahane üretiyo gibime geldi işleri sadece buluşacağınız günlere mi denk geliyor

Bahane değil dogru
patron yok dükkanda su an elemana bırakamaz
öglen doktora gitti bacagınn orda ters kıl oldu için sürekli şişiyo abse yapıyo bugun yine almışlar su an yürüyemiyomuş bahane değil canm
bahane olsa sence ben göz yumarmıyım

hımm cok gecmiş olsun benim yeni indi bacaklarıma canım ya anneni tedavi ettir
asıl sen varken atlatması en iyisi yardımcı olursun hemde bakalım bide uzakta felan olursun
bellimi olur benimkide yanıyo uyusuyo agrıdan kıvranıyom ya offf

5 te çıkıyozz

hımm anladım canım ama sende dükkana gitmekten çekinme bişey olmaz kiii git gör yarım saat bir saat :44::44:

ameliyatta birşey olmasından korkuyo canm benm ondan bşka kimsem yok
babam da gitti vefat etti
gözüm acık gider diyo cekiyo öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…