Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

evet. nikahımız bile yok daha yani dini nikah var sadece resmi yok

aaaaa :26: ailenin izniyle resmi nikah kıyılıyordu sanki öyle biliyorum ama 18 olmadan resmi nikah olmadan evlenmeseydin keşke be canım düğün falan , hakkında hayırlısı olsun

evet. nikahımız bile yok daha yani dini nikah var sadece resmi yok

Ya bisey demeyim demeyim diyom ama sende bide bunlari marifet gibi anlatiyon...oturda dusun bence biraz...yaptigin cok yanlis ve hatta kanun gozunde sucluluk... Hey allahim yaaa

Kankaaaaaaaaa sonn 1 saatt çıkıcammmmm

iş güç sen napıyın

kızz sen ne zaman resim koyaciiinn

uleeeen mutliiii
ne oldu lannn zorunamı gettuu şaşkalozz dedim diyeeeeee puhahahahah

size bişey sorcam kızlar bugün akşam karşı komşumun kızının doğum günü varmış evde

beni de çağırdı kızımla beraber kız 2.sınıfa gidiyor sizce ne hediye alabilirim bi fikir verirmisiniz rica etsem...:26::26:

tamammm kankam cık bakalım bende cıkcam zaten canım sıkıldı biraz
bdv lere gidimm
dogum günü cok güzel geçer inşallah paşamızın gamzemmmm
bende bunu sevgülümle buluşecem bilin miiii
zabah nasıl süslendim püslendimmm

evet çok alınganımdır

yaşına uygun şirin bir tshirt ve tokalar olabilir

aaaaa :26: ailenin izniyle resmi nikah kıyılıyordu sanki öyle biliyorum ama 18 olmadan resmi nikah olmadan evlenmeseydin keşke be canım düğün falan , hakkında hayırlısı olsun

mayısta olackmış :26:

Ya bisey demeyim demeyim diyom ama sende bide bunlari marifet gibi anlatiyon...oturda dusun bence biraz...yaptigin cok yanlis ve hatta kanun gozunde sucluluk... Hey allahim yaaa

yaptığım doğru da demiyorum ben zaten. marifet gibi filan da anlatmıyorum. insanları yargılamadan önce bi anlamayı dene istersen.

Güzel bi eşortman takımı alabilirsin, kışta geldi zatenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…