Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

sen sus srn bana senden avrat olmaz dedin
hecc güleceğim yoktuuu
seni yakalarim ben

ne yaptında yorgunsun koftehor
çalişiyim bende

ooo ev işi de yaparmışş
he yaaa

aynen çalışmak ap ayrı bişi, kendine özgüveni gelir insanın.
kendi paranı kazanmak gibisi war mı

ilk önce benden isticekkk

he yaa aynennnnn

ben tanımıyodum eşimi zorla kaçırdı ortak tanıdıklar sonrada öyle böyle bugünlere geldik aklı başındalıkla alakası yok bi yerden sonrası kader kısmet insan kısmetinden fazlasını göremezmiş ben bunu anladım büyük konuşmamak gerekir yarın kimin başına ne geleceği belli olmuyo çünkü hem benm isteyimle aklıbaşımdalığımla alakalı olsaydı bugün herşeyim daha başka olurdu ama benim kararlarım bu olayın içinde yok oldu yani bu olay başıma geldiğinde eski hayatıma nasıl dönücem bu işin içinden nasıl kurtulucam yollarını düşünüyodum ev düşüncelerimin arasında bile yoktu ailemde bu olaydan sonra beni geri almadı kaldım burada bu konuyu daha fazla konuşmakistemiyorum kızlar lütfen bu konuda soru sormassanız sevinirim bu konuyu uzman kişilerden yardım alarak tedavi görerek kapattım ilk ve son kez yazıyorum bu konuyuda fazlasını sinir sistemi olarak kaldıramıyorum aynı şeyleri tekrar yaşamak gibi işte kullandığım ilaçlar 4 ay önce bitti anlayış göstereceğinizi biliyorum

Allah bundan sonra huzurlu bir gelecek nasip eder inşallahh..

aynen çalışmak ap ayrı bişi, kendine özgüveni gelir insanın.
kendi paranı kazanmak gibisi war mı

ilk önce benden isticekkk

he yaa aynennnnn

senden mi nööö sen vermessin ki ama
bu sene içinde isteyecekmiş beni askere gitmedennnnn
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
askerden gelincede nişann diyooooo:18::18::18::18:

orası öyle canım pek fazla beklentiye girmemek lazım hayatın bi anda değişiyo iyi ama yapsın ne kadardır birliktesin

2 yıldır birlikteyiz tatlımm 3. yılımıza gircez bu sene gitmeden istetecem seni diyo birazda abisini bekliyoruz bakalımmm

Hayirlisi canim ama kimi sartlar bastan olmasi lazimki ekstra sorunlar cikmasin

dogru diyonn dilommm benimki konuşmalarımızımı görüyo nedir az önce aradı ben diyo askere gitcem ya diyo söz kesip giderim aile arasında diyo abimi bekliyom birde diyo abi daha evli değil ya şok oldum la

kader deyip oturuceksın evinde

şaka len temem hadi buluş taam bişi demiyom len taam taam hadi

ben evde oturmam damda otursam olur muuu
ciddi mi lan demiyon mu lannn yere yatl annnn:26::26::26: fadimeeeeeeeeeeee gız fadimaa
sen sus srn bana senden avrat olmaz dedin

seni yakalarim ben

he yaaa
dedimm tabi yine diyomm olmaz işte

İşi garantiye almak istiyo seninki, askerde iken kafası rahat olsun diye
Çok klasik ya üret birazz değişik bişiler yapta yiyekkk

afkur sevga
kıyamam kizzz gel bakam iğne yapıyım da geççsinnn :94::94::94::90:

ay yok iatemem

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…