Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

hoşbuldum canım :) yaşım 30 kocaelidenim. :)
sende mi kocaeliii :KK25::KK25:

bende 22 yaşında istanbuldaym bekarım çalışıoyrum En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Bu salakkk müdür bana ne demek istedi şimdii....

Odasına gittimm..
Dedim kii, yarın oğlumun okulunda doğum gününü kutlayacaklar saat 15.30 da..
İzniniz olursa bende yanında bulunmak istiyorum dedim..
Tamam pekii gitt dedi..
Peki geri gelicek misin dedi
Ben cvp vermeden, zaten 6'da çıkıyoruz bir daha gelmezsen herhalde şirkete o saatten sonra dedi..
Bende kafa salladım ama eğer erken biterse kutlama gelirim dedim..
Sonra bana dedi ki; tamam git ben patrona söylerim.. Ama gitmen gerekiyorsa git gamze dedi..
Ve bunu bir kaç defa tekrarladı..
Bu ne demek şimdi?
Gitmem gerekiyor ki karşına geçmiş izin istiyorum senden dimi..
Ne demek yani, gitmen gerekiyorsa git gamze ama gerekiyorsa git..
Bunu neden bir kaç defa tekrarlıyosun ki..
Amaç ne yanii, bunu söylemekle..
Moralim bozuldu..

moralini bozmak için yapmış sanırım izin vermek istemiyor ama hayır da demiyor amacı ne bende anlamadım:26:

Gönülsüz vermis izni, aklincada seni caydircak icini karartarak :KK53:
Önemsiz görüyor yaneeee :KK14:
Ama sen bosver, izni kopardigina sevin :KK9:
Ewet gönülsüz izin vermesine zaten ayar oldum, diken üstünde oluyorum böyle :KK14:
vay hıyar herif vaay :26::26::26:
ay resmen bu senin gitmeni istemiş yok birde geri döneydin gerçekten gitmek istiyorsan git nedir abi tabiki gideceksinnn ne insanalr var ya:KK47::KK47::KK47:
Sormaa kankaa hep uyuzlar hepp :KK14:
bence hiç moralini bozma canını sıkma klasik patron işte. onlardan izin isteyince bişeyler oluyoooo
Baştan tamam dedin, ne uzatıyon yanii ona sinir oluyorum ben :KK14:

Sen bana simdi yaslimi diyonnnnn :KK47::KK47:
:KK19::KK19::KK19::KK19:

enemm olır mu kızz öyle şeyy hiçççç:KK43::KK43:
sen hep diyodunn ya 20 liklerin arasında kaldım diye ondan didim di di di:KK43::KK43::KK43::KK43:
Ewet gönülsüz izin vermesine zaten ayar oldum, diken üstünde oluyorum böyle :KK14:

Sormaa kankaa hep uyuzlar hepp :KK14:

Baştan tamam dedin, ne uzatıyon yanii ona sinir oluyorum ben :KK14:

boşver kankam sıkma canını amann sonçta izn aldın salla gitsinnn :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

enemm olır mu kızz öyle şeyy hiçççç:KK43::KK43:
sen hep diyodunn ya 20 liklerin arasında kaldım diye ondan didim di di di:KK43::KK43::KK43::KK43:

boşver kankam sıkma canını amann sonçta izn aldın salla gitsinnn :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sende mi kocaeliii :KK25::KK25:

bende 22 yaşında istanbuldaym bekarım çalışıoyrum En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

moralini bozmak için yapmış sanırım izin vermek istemiyor ama hayır da demiyor amacı ne bende anlamadım:26:

Hoffffffffff :KK14:

X