Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

noldu len nohttttt:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

nöööööööööö bugunn miiii:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

enemmm benm nişanımmdedğillll gızzz:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Ne oldu kizzzz evlenme teklifimi aldinnnn :KK53::KK53::KK53:

niye utandın canım

bugün geliyorlar canım istemeye aralık ayında da nişan olacak işte ne giyeceğimi bilmiyorum şuan:26:

hayır olsun ne oldu kız:KK62:

ayyy dostlarrr :KK76::KK76: bayiliciiim :KK51::KK51:

benimkinin annesi ablaları ist.a gelicekmiş yengelerinee bende tanıyorum ya onları hepsini felannn benimki de dedi olursa eğer tabiki ,ablamlar alır seni giderken sende gidersin oturmaya kızlarrrr anüüü çok heyecanlandım :KK30::KK30: benimki yanımda yokken hiç onlarla bir araya gelmedim ya çok heyecan yaptım çok utanırım falan dedim o benımki de bişey olmaz alışırsın tanımıyo musun sanki ne utanması diyor istiyorlarmış gelmemii :KK66::KK66: bakalım ayarlayabilirsek bazı durumları tabii ama bilemedim yaa sizce güzel bişey bu dimi kızlar :KK61::KK61::KK61:

Son düzenleyen: Moderatör:

benimkinin annesi ablaları ist.a gelicekmiş yengelerinee bende tanıyorum ya onları hepsini felannn benimki de dedi olursa eğer tabiki ,ablamlar alır seni giderken sende gidersin oturmaya kızlarrrr anüüü çok heyecanlandım :KK30::KK30: benimki yanımda yokken hiç onlarla bir araya gelmedim ya çok heyecan yaptım çok utanırım falan dedim o benımki de bişey olmaz alışırsın tanımıyo musun sanki ne utanması diyor istiyorlarmış gelmemii :KK66::KK66: bakalım ayarlayabilirsek bazı durumları tabii ama bilemedim yaa sizce güzel bişey bu dimi kızlar :KK61::KK61::KK61:

nasıl yaniii lenn:KK53::KK53:
sen şimdi onların ailesinde kalmayamı gitcen:KK53::KK53:
annenler ne dicek bu durumaa:KK53::KK53:

nasıl yaniii lenn:KK53::KK53:
sen şimdi onların ailesinde kalmayamı gitcen:KK53::KK53:
annenler ne dicek bu durumaa:KK53::KK53:

ne kalması len :44::44:

onlar buraya yengelerıne gelıceklermıs benı de oturmaya cagırıyolar 1-2 saatlııgıne kaıdınlar arasında :26:

Son düzenleyen: Moderatör:

Eeee taniyomusun hepsini niye bukadar heyecan yaptinki :26:
Onlar cagiriyosa git yanem ayip olur yoksa tenezzul etmedi bizi gibi olur yoksammm :KK14:

Eeee taniyomusun hepsini niye bukadar heyecan yaptinki :26:
Onlar cagiriyosa git yanem ayip olur yoksa tenezzul etmedi bizi gibi olur yoksammm :KK14:

aşkolsun kız yaparım tabii hep onlarla gorüştüğümde yanımda benımkı vardıonlarla yalnız başuma hiç kalmadım o yuzden çekiniyorum utanıyorum felann :26::26: ayıp olur dimii :KK30:

hee öyle disene
git git o zamannnnn :KK16::KK16: cok iyi olur tabikigggg ama kesin git yoksam ayıp olur:26::26:

kızım nerenden uydurdun len kalmayı :KK1:

bilmem sanki şey gibi olur mu işte kıza bak hemende geldı yanında x de yok felan ay ne biliyim :26::26: sevindim ama çook utanıyorum :KK9:

kızım nerenden uydurdun len kalmayı :KK1:

bilmem sanki şey gibi olur mu işte kıza bak hemende geldı yanında x de yok felan ay ne biliyim :26::26: sevindim ama çook utanıyorum :KK9:

ayhh ne bilimm o nirdenn geldisee:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
yok len olmaz saçmalama kötü düşünme üleeee:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
bence cokta iyi olur:KK16::KK16::KK16:

Olur vallah :KK14:
Sonucta dusunmusler senide gormek istemisler, hic bahsetmeye bilirdiler...

evet bu da doğruuu ama niye bu kadar utandım bilmiyorumm :KK14::KK14: garip gibi kalırısam orda :KK9: annanesi falan da olacak onları tanımıyorum bir tek annanesi beni sorguya çekerse :KK5::KK5: :KK9:

ayhh ne bilimm o nirdenn geldisee:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
yok len olmaz saçmalama kötü düşünme üleeee:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
bence cokta iyi olur:KK16::KK16::KK16:

sevggiii düşünsene ben gıdıyomuşum kenarda köşede piki ifiindim diyo muşum herseye ahahaah :KK60:

belki güzel bir ortam olur yaa kaynaşırız falan dayısının kızalrıylan filan kesin değil ma büyük ihtimal geleceklermiş :26: benımkı de ee alış ben yokken onlarla olmaya diyi :KK1:

sevggiii düşünsene ben gıdıyomuşum kenarda köşede piki ifiindim diyo muşum herseye ahahaah :KK60:

belki güzel bir ortam olur yaa kaynaşırız falan dayısının kızalrıylan filan kesin değil ma büyük ihtimal geleceklermiş :26: benımkı de ee alış ben yokken onlarla olmaya diyi :KK1:

ahahahahahhhhhh:KK53::KK53::KK53::KK53: sen kesin öyle olun senin o halini görmek isterdimm:KK60: :KK60:
ne güzel düşünmüş valla bencede kaçmaz bu fırsatt:KK17:
inş gelincede sözünüz kesilir olur bu işşşşş:nazar::nazar::nazar:

$pastaaaaaaaaa.jpg Paşamın pastası nasıl.. Yarın Okulda kutlucaz doğum gününü.. Siparişini werdim dün akşam pastanın :KK56:

Son düzenleme:

evet bu da doğruuu ama niye bu kadar utandım bilmiyorumm :KK14::KK14: garip gibi kalırısam orda :KK9: annanesi falan da olacak onları tanımıyorum bir tek annanesi beni sorguya çekerse :KK5::KK5: :KK9:

Seni hamama götürmesinlerrrr Eylüüüllll :KK60:
Puhahahahaha :KK53: yandin sen yandinnnnn :KK52:

Ne günaydini kizzzzz :KK47:
Sen iyice saldin kendini haaaa :KK14:

X