Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

anladımm ben sennn ne demek istediğin dilomm da öyleside nasıl olur bilmemmm kiiiiii hoffff
birde suna bak bakemmm nasıl

üstü çok hoş ama altını beğenmedim ama üstünde hoş durabilir :26: kafam karıştı la benimdeee hem nişan bu zaten düğün değil kiiii bu kadar düşünüyonnn

Nisan buyükmu olcak :26:
Yanem baktigin ebiseler baya agir daha cok dügünlük gibim

büyük olacak dilaym
erkek tarafı buralı değil
onun tarafı bizim tarafımız cok kalabalık olacak o yüzden bu kadar üstüne düştüm ya:26:
düğünde uzun bişiler giycem zatenn:26::26: kırmızı felan ama nişanda siyah yada pudra rengi bişiler giyiym diyom:26::26:

üstü çok hoş ama altını beğenmedim ama üstünde hoş durabilir :26: kafam karıştı la benimdeee hem nişan bu zaten düğün değil kiiii bu kadar düşünüyonnn

buna benzer bişi denedim gecen gün cok hoş durdu sadece üstü biraz farklıydı
üle deme len cok kalabalık olcek biliyonn mu
benimki felan da gelcekkkk

huuuu güzelll :89:

son kararınız mı lenn nişana gider miii:26::26:
Cok sade ve sIk oluyo vallah bence nisan icin fazla abartiya kacmamak lazim
Ama tabi sen bilirsin :108:

öyle mi diyonn
komik durumada düşmek istemem dilayım ne bilim ama nişan cok kalabalık olacak herkez neler neler bakıyo bi bilsennnnnnn bunlar ne ki dersin
sevgi bu çok güzel en son eklediğin siyah

Sence nişana gider mi mutlimm:26::26::26:

gider gibi geliyo ban ya sonuçta daha farklı daha abartılı tarzda giyenlerde oluyo abiye bence

bu benim fikrim sadece:26::26:

buna benzer bişi denedim gecen gün cok hoş durdu sadece üstü biraz farklıydı
üle deme len cok kalabalık olcek biliyonn mu
benimki felan da gelcekkkk

Simcil nisan nekadar büyük yapilcak, nasil bi yerde yapilcak, herkesmi böyle olcak, bunlarda önemli tabiii
Bana göre nisanda fazla abartmamak lazim sade ve SIkliktan yanayimdir
Ama madem büyük olcak bu son gösterdigin olabilir mesela :106:

sevgi bu çok güzel en son eklediğin siyah

Dimi yasinada gider bencemmm

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kizzzzzzzzz

kim nişana gidiyomuş noluyomuşşş bea

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…