Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

ahahahhhh:KK53::KK53: adam dogru demiş:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hadi inşşşşşş canmmmmmm rabbim o günleri görmeyi nasip etsin hepimizee:nazar::nazar::nazar::nazar:
:123: :123:

özel mesaj kutundan atcen bize attın gibi profilini bulupppppp:KK28::KK28::KK28:
öldürdün biziii:KK4::KK4:

ahahahaha yazık bana :KK59::KK59: :KK9::KK9:

aminnnnn isteyen herkese nasip etsin allahım o günleri görmeyiiii :nazar::nazar::nazar:

:123::123:

daha düzelmedimi ya cıkış yap geri gir bakamm bida:26:

aniiii avukat bir abla vardı hamiş :KK49: bugün son günü izne ayrılıyor da geldi vedalaşmaya ayy ne güzel yaaaa :KK5::KK5: 1 yıl yok ohhh kebapp :KK76::KK76:

bende çalışmaktan cok sogudum ne olacak bilmyrm
işten cıksam evde napcem onu da hiç bilmiyemmmmmmm:KK14::KK14:

evet her türlü zarar ziyan :KK14::KK14: bende evlenince çalışmak istemiyorum ama bilmiyorum ne olucak :KK30::KK30:

ben evlenince devlet memuru olmadım sürece asla çalışmammmmmmm:KK50::KK50::KK50:
cocuklarımı anne sevgisinden mahrum etmemm evlilliğimide eşime sevdiklerime vakit ayırırım maddi durumumuz yeterli olsun bşkada bişi istememmm:KK14:

ben evlenince devlet memuru olmadım sürece asla çalışmammmmmmm:KK50::KK50::KK50:
cocuklarımı anne sevgisinden mahrum etmemm evlilliğimide eşime sevdiklerime vakit ayırırım maddi durumumuz yeterli olsun bşkada bişi istememmm:KK14:

evet bende snein gıbı düşünüyorum ıhtıyacımız olmadıgı sürece çalışmam allaha şükür mesleğimiz var gerekirse çalışırız tabi iş bulup :KK14::KK14:
bende tüm vaktimi ilgimi eşime çocuklarıma ayırmak isterim :KK31::KK31:

Ben alıntı yapsam susmucam daaa .......
Ben alıntı yapamıyom diye saygı duruşuna geçti herkes
Kimse konuşmuyoo
:KK51::KK51:

evet bende snein gıbı düşünüyorum ıhtıyacımız olmadıgı sürece çalışmam allaha şükür mesleğimiz var gerekirse çalışırız tabi iş bulup :KK14::KK14:
bende tüm vaktimi ilgimi eşime çocuklarıma ayırmak isterim :KK31::KK31:

aynennn nohit valla bakalım ama zaman neyi göstercek ben yavaştan kaçıyoreee:KK4::KK4:
Ben alıntı yapsam susmucam daaa .......
Ben alıntı yapamıyom diye saygı duruşuna geçti herkes
Kimse konuşmuyoo
:KK51::KK51:

hemen nasıl versinn kızımmm sürekli kk damıı girince veriri beklicennnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X